4MAX

4MAX

Produkty 4Max 

Firma 4Max to producent działający na rynku polskim od 2007 roku. W swojej ofercie ma przede wszystkim wysokiej jakości komponenty samochodowe. Na potrzeby tej marki części tworzone są przez flagowe fabryki o międzynarodowym zasięgu oraz ponadprzeciętnej jakości. Produkty 4Max dostępne są w dystrybucji sklepu Inter Cars.  

Warto także mieć świadomość, że komponenty produkowane przez firmę 4Max, ze względu na wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę, są montowane fabrycznie w samochodach wielu marek, zarówno europejskich, jak i azjatyckich oraz amerykańskich. Wszystkie produkty oferowane przez firmę 4Max mają szereg międzynarodowych certyfikatów, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz odporność na eksploatację.  

Co wyróżnia produkty marki 4Max? 

Firma 4Max oferuje produkty, którym zaufało tysiące klientów indywidualnych i firm. Są one wykorzystywane do pierwszego montażu w samochodach wielu pierwszorzędnych producentów na rynku amerykańskim, europejskim oraz azjatyckim. 

Komponenty 4Max wykorzystywane są także do napraw samochodów wielu marek. Popularnym produktem oferowanym przez firmę 4Max są akumulatory ECOLINE. Charakteryzują się one bardzo dobrymi parametrami technicznymi, a zarazem przystępną ceną. Części z tej linii kierowane są zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych.  

Akumulatory serii ECOLINE przeznaczone do użytku w samochodach osobowych, wykonane są w technologii wapniowej, natomiast w modelach montowanych w samochodach ciężarowych, można znaleźć zarówno technologię antymonową, jak i hybrydową.  

Co znajduje się w ofercie marki 4Max? 

Produkty marki 4Max charakteryzują się ogromnym wyborem, dobrą dostępnością, a także wysoką jakością i przystępną ceną. Produkty od4Max stanowiące szeroki zbiór części zamiennych, obejmują zarówno drobne elementy, takie jak tłumiki drgań, jak i bardzo kosztowne filtry, m.in. filtr sadzy układu wydechowego czy filtr cząstek stałych.  

Produkty oferowane przez firmę 4Max kierowane są do samochodów wielu marek. Szukając tego odpowiedniego, warto skorzystać z wyszukiwarki lub sprawdzić dokładny opis elementu. Z pewnością w ofercie znajdzie się poszukiwany element w wersji dopasowanej do marki samochodu.  

Produkty marki 4Max znajdujące się w ofercie sklepu Inter Cars, pozwalają na dokonanie wszelkich niezbędnych napraw w obrębie układu wydechowego. To przede wszystkim główny tłumik układu wydechowego oraz tłumik drgań układu wydechowego.  

W swojej ofercie firma 4Max ma także szeroki wybór chemii samochodowej oraz olejów. Są to przede wszystkim wysokiej jakości płyny hamulcowe, płyny do spryskiwaczy, płyny chłodzące, ale również różnego rodzaju preparaty do usuwania ciężkich zabrudzeń. Firma oferuje pasty i płyny do mycia rąk, ale także do zabrudzonych powierzchni oraz silnika. Ciekawym przykładem są także preparaty odmrażające oraz odrdzewiające.  

Kiedy warto wybrać produkty od 4Max? 

Oferowane przez firmę 4Max produkty są doskonałym wyborem zarówno na co dzień, gdy konieczna jest skorzystanie ze środków pielęgnacyjnych, czy uzupełnienie płynów eksploatacyjnych, jak i również w razie wystąpienia awarii.  

Najczęściej kupowane produkty marki 4Max 

Oferowane przez firmę 4Max produkty to komponenty samochodowe doceniane na polskim rynku już od kilkunastu lat. Obecnie w ofercie sklepu Inter Cars możesz znaleźć wiele starannie wybranych oraz precyzyjnie wykonanych elementów i części zamiennych.  

Klient zainteresowany produktami tej marki na stronie Inter Cars znaleźć może przede wszystkim elementy układu wydechowego, tłumiki środkowe oraz końcowe, rury wydechowe, uszczelki tłumików, wieszaki gumowe, akumulatory dopasowane do wielu modeli samochodów, a także oleje oraz chemię samochodową.  

Klienci sklepu Inter Cars najchętniej wybierają rury wydechowe, uszczelki gumowe głowicy cylindrów, tłumiki układu wydechowego oraz poduszki stabilizatora. Jeśli jesteś zainteresowany produktami oferowanymi przez markę 4Max, zapoznaj się z szerokim asortymentem dostępnym w sklepie Inter Cars. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 2007
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki 4MAX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.