ABE

ABE - Tarcze, szczęki, bębny i klocki hamulcowe

ABE – produkty do samochodu dla wymagających kierowców 

W asortymencie sklepu Inter Cars znajdziesz bogatą gamę świetnych jakościowo części zamiennych i akcesoriów samochodowych marki ABE. Oferujemy bębny, tarcze, szczęki i klocki hamulcowe. Wśród naszych propozycji znajdziesz też elastyczne przewody hamulcowe oraz elementy hydrauliki sprzęgłowej i hamulcowej, w tym wysprzęgliki, sprzęgła, pompy hamulcowe oraz cylinderki hamulcowe. Regularnie rozbudowujemy naszą ofertę, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klientów.  

ABE to jeden z większych europejskich producentów części samochodowych. W ofercie marki znajduje się około 1300 rodzajów przewodów sprzęgłowych i hamulcowych, 600 bębnów hamulcowych, 500 produktów cylindrów hamulcowych i 350 rodzajów głównych cylindrów hamulcowych. Ponadto katalog producenta obejmuje również ponad 300 rodzajów szczęk hamulcowych, 100 rodzajów głównych cylindrów sprzęgła i tyle samo siłowników sprzęgła.  

Produkty marki ABE są przeznaczone do pojazdów produkcji amerykańskiej, europejskiej oraz azjatyckiej. Pasują do większości modeli samochodów dostępnych na rynku. Tak rozbudowany asortyment produktowy pozwoli Ci na łatwy wybór elementu najlepiej dopasowanego do Twoich wymagań.  

Produkty marki ABE – niezawodne, wytrzymałe i funkcjonalne 

Firma ABE to słynna polska marka, której produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów nie tylko z Polski, ale również Wielkiej Brytanii, Czech, Słowenii oraz innych krajów Europy. Wszystkie produkty marki ABE cechują się solidnością, funkcjonalnością i niezawodnością działania. Firma Automotive Brake Engineering przykłada ogromną wagę do trwałości i jakości wykonywania swych produktów.  

Wszystkie części przechodzą rygorystyczne badania i testy służące potwierdzeniu wytrzymałości stosowanych rozwiązań. Dzięki temu masz pewność, że dostępne produkty ABE są nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim wpływają na bezpieczeństwo kierowców oraz pasażerów.  

Produkty od ABE są projektowane, a następnie wytwarzane według wzorców części stosowanych jako OEM w wielu popularnych markach aut dostawczych oraz osobowych. Z łatwością wytrzymują jazdę w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. Zapewniają bezpieczną i długą eksploatację.  

Dzięki dbałości producenta o utrzymanie najlepszych standardów w doborze materiałów, a także precyzji wykonania oferowanych elementów przez ABE, produkty spełniają surowe normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Cieszą się również wyjątkowym zainteresowaniem wśród klientów. Są cenione zarówno przez zwykłych kierowców, jak i specjalistów z dziedziny motoryzacji.  

Produkty od ABE dostosowane do Twojego pojazdu 

Wysoka jakość wykonania sprawia, że produkty marki ABE spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Są polecane dla kierowców poszukujących solidnych, wytrzymałych i niezawodnych części do samochodu, które bezproblemowo posłużą przez kolejne tysiące kilometrów na drodze. 

Produkty od ABE są wytwarzane z wysokiej jakości surowców, przy użyciu najbardziej innowacyjnych technologii, co wpływa na ich trwałość i funkcjonalność. Tarcze hamulcowe tej marki są odporne na ścieranie i zapewniają bardzo skuteczne hamowanie, nawet przy bardzo wysokich temperaturach, np. w razie hamowania awaryjnego. Z reguły tarcze wyposażone są we wskaźniki zużycia. Na ostatnim etapie produkcji każda część przechodzi wyważanie dynamiczne i statyczne. 

Elementy hydraulicznego układu hamowania są kontrolowane na każdym etapie produkcji. Ich zaletą jest też wysoka wytrzymałość elementów uszczelniających. Bębny hamulcowe zgadzają się natomiast z wyposażeniem pod względem jakości, kształtu oraz rozmiaru. 

Szczęki i klocki hamulcowe są z kolei produkowane z wysokogatunkowych materiałów przyjaznych dla środowiska. Znakomite właściwości cierne zapewniają efektywne hamowanie, a także zapobiegają przedwczesnemu zużyciu tarcz hamulcowych.  

Wybierając produkty ABE, masz pewność, że otrzymasz świetnej jakości, niezawodne części samochodowe, które pozwolą Ci na długie i bezpieczne podróże. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): https://www.abebrakes.com/pl/