ADRIAUTO

Adriauto - Linki hamulów, sprzęgieł i gazu

Założona w 1984 roku włoska firma Adriauto jest jednym z wiodących producentów różnorodnych przewodów oraz linek na potrzeby niezależnego rynku części samochodowych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wybór linek hamulca oraz hamulca ręcznego, sprzęgła, prędkościomierza i innych, jak również twardych i miękkich przewodów hamulcowych dla wielu modeli samochodów osobowych oraz komercyjnych produkcji europejskiej, amerykańskiej i azjatyckiej. Nowoczesne zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie firmy sprawia, że sprzedawane w wielu krajach Europy i Ameryki Południowej wyroby marki Adriauto cechują się wysoką trwałością oraz jakością, którą potwierdzają certyfikaty ISO.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1984
Strona www (świat): http://www.adriauto.it/
Katalog producenta: http://www.adriauto.it/default.asp?Szn=Prodotti&Lng=Eng
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ADRIAUTO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.