SONIC
SONIC Pompy wody Dociski sprzęgieł Tarcze sprzęgieł Zestawy sprzęgieł

Aisin – legendarna japońska jakość

Firma Aisin to jeden z owoców powojennego boomu gospodarczego w Japonii. Niezwykle szybki rozwój przemysłu w kilkadziesiąt lat doprowadził kraj kwitnącej wiśni do pozycji jednego z liderów wielu branż – w tym branży motoryzacyjnej. Japońscy producenci szybko zyskiwali uznanie, przede wszystkim ze względu na pęd ku innowacjom i nacisk na jakość. To samo charakteryzuje produkty marki Aisin.

Podobnie jak wiele firm przemysłowych w regionie, Aisin jest przedsiębiorstwem wielobranżowym. Powstało przez przekształcenie zakładów produkujących silniki lotnicze na rzecz kooperacji Toyoty i Kawasaki, w zakład zajmujący się produkcją części motoryzacyjnych, maszyn do szycia i urządzeń tkackich pod nazwą Aichi Kogyo. Nazwa Aisin pojawiła się w 1965 roku, gdy doszło do połączenia Aichi z producentem części samochodowych, Shinkawa Kogyo. Od tego momentu produkcja na rynek motoryzacji stała się główną gałęzią działalności marki.

Produkty od Aisin szybko pojawiły się także poza Japonią, wraz z ekspansją tamtejszych producentów samochodów w latach 70. poprzedniego wieku. Jednocześnie w USA i Europie zostały otwarte przedstawicielstwa tego producenta.

W tym okresie części do samochodów z Japonii nie były powszechnie dostępne, co pozwoliło Aisin szybko wyrosnąć na najważniejszego dostawcę poza Japonią. Obecnie produkty Aisin są częściami pierwszego montażu dla takich producentów jak Toyota, Mitsubishi i Nissan-Renault. Legendarna jakość samochodów tych japońskich producentów gwarantuje, że produkty marki Aisin będą jej dorównywać.

Produkty Aisin – części do Twojego „Japończyka”

Właściciele samochodów japońskich nawet obecnie nie zawsze mogą liczyć na bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Bardzo często najlepszą opcją będą właśnie produkty marki Aisin.

W ofercie firmy znajdziesz przede wszystkim zestawy i elementy sprzęgieł, pompy sprzęgłowe, wysprzęgliki i pompy wody. Charakteryzują się one nie tylko świetnym wykonaniem, ale także łatwością dopasowania do samochodów japońskich.

Jednak te modele to jedynie część asortymentu produktów Aisin. Produkty od japońskiej marki to także: elementy i kompletne zestawy rozrządu do silników, pompy i serwa hamulcowe, pompy oleju i paliwa, czy elementy układów chłodzenia.

Wymieniony asortyment powoduje, że produkty od Aisin rozwiążą większość problemów z zakupem części eksploatacyjnych i podstawowych części zamiennych do samochodów wytworzonych przez japońskich producentów.

Wybierz produkty od Aisin – bądź pewny, że podjąłeś dobrą decyzję

Samochody japońskich marek motoryzacyjnych są bardzo często wybierane ze względu na swoją niezawodność i jakość. W przypadku wielu modeli uznaje się, że nie mają one żadnych typowych awarii i problemów mechanicznych. Jednak wspomnianą pewność i bezpieczeństwo łatwo jest zaburzyć przez wybór niskiej jakości zamienników.

Niesprawdzone części eksploatacyjne mogą łatwo zawieść i mimo świetnego projektu i wykonania pojazdu, doprowadzić do poważnej usterki w najmniej spodziewanym momencie. Jedynie najwyższa jakość, jaką oferują produkty marki Aisin, zapewni, że Twój samochód pozostanie równie niezawodny, jak po wyjeździe z fabryki.

Do japońskiego samochodu najlepiej pasują części wytworzone w tym samym kraju. Daje to pewność, że w obu przypadkach kierowano się zbliżoną filozofią i wartościami. Japońskie firmy, w tym Aisin, słyną z najbardziej restrykcyjnych norm kontroli jakości i najlepszej dostępnej dokładności wykonania. Wybierając produkty Aisin, utrzymujesz swój pojazd w tym samym stanie, zgodnym z zamysłem producenta i projektantów.

Jeżeli wybrałeś japoński samochód, bo cenisz najwyższą jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania, to z pewnością docenisz też produkty marki Aisin. Najnowocześniejszy park maszynowy w zlokalizowanych w Japonii fabrykach, rozwój i współpraca z najważniejszymi lokalnymi producentami pojazdów, to czynniki, które czynią z Aisin lidera branży. Co ważne, nie tylko na rynku lokalnym, ale i światowym. Warto więc sprawdzić ich ofertę, jeżeli potrzebujesz części do swojego samochodu.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1949
Strona www (świat): http://www.aisin.com/
Strona www (europa): http://www.aisin-europe.com/index.php/en/

Produkty AISIN w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AISIN

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, [email protected]. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.