SONIC
SONIC Pompy wody Dociski sprzęgieł Tarcze sprzęgieł Zestawy sprzęgieł

AISIN - Premium Japanese Quality

Założona w 1949 roku japońska firma Aichi Kogyo, produkująca elementy układów kierowniczych, hamulcowych oraz zawieszenia, przeprowadziła w 1965 roku fuzję z konkurentem na rynku komponentów motoryzacyjnych, Shinkawa Kogyo.
Nowo utworzoną korporację nazwano AISIN Seiki, a do asortymentu dołączyły linie produkcyjne sprzęgieł oraz elementów nadwozia. Wkrótce przedsiębiorstwo urosło do rangi największego w kraju producenta pełnego zakresu części samochodowych.

Już w latach 70. firma rozpoczęła ekspansję na rynki międzynarodowe, otwierając filię w Stanach Zjednoczonych. Rok później przedstawicielstwo AISIN pojawiło się także w Europie.

Wysoka jakość wyrobów tej marki sprawiła, że czołowi światowi producenci samochodów podjęli współpracę z koncernem; obecnie części wykonane w fabrykach firmy AISIN wykorzystywane są do pierwszego montażu między innymi w pojazdach marki Toyota, Nissan, Mitsubishi i Renault.

Koncern działa nie tylko na rynku motoryzacyjnym; w Japonii powodzeniem cieszą się także... łóżka i maszyny do szycia marki AISIN.
Roczne przychody firmy przekraczają 20 miliardów dolarów, a w zakładach badawczych i produkcyjnych na pięciu kontynentach zatrudnionych jest ponad 60000 osób.

Szeroki asortyment komponentów marki AISIN dostępny jest również na niezależnym rynku części zamiennych, co pozwala na dobór wysokojakościowych części do wielu modeli pojazdów produkcji azjatyckiej, europejskiej i amerykańskiej.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1949
Strona www (świat): http://www.aisin.com/
Strona www (europa): http://www.aisin-europe.com/index.php/en/
Katalog producenta: http://aisin-europe.com/index.php/en/our-products

Produkty AISIN w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AISIN

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.