AMTRA

Środki do mycia i czyszczenia silnika Amtra

Amtra Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo handlowe, działające w Polsce od 1992 r. Obecnie jest jednym z największych dystrybutorów chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. Amtra posiada  10 oddziałów na terenie całej Polski, które umożliwiają szybkie dotarcie do odbiorców produktów w najodleglejszych zakątkach kraju.
Amtra w bardzo staranny i przemyślany sposób buduje swoją ofertę, dobierając produkty najlepszych marek, uznawanych od lat na całym świecie za synonim najwyższej jakości, m.in. takich jak: WD-40, WUNDER-BAUM, Turtle Wax, STP, Permatex, Bison, Amor All, My Shaldan, Pro Seal, Rocol, Tridon.
Amtra jest również producentem własnych marek – kosmetyków samochodowych MOJE AUTO oraz profesjonalnych preparatów dla myjni samochodowych EXPERT+. Oferta firmy to gwarancja zysku i wysokiej rotacji towarów. Sprzedaż produktów wspierana jest przez regularne promocje, kampanie reklamowe, a także bliską współpracę z Solidnymi Partnerami Amtra. Ostatnim projektem firmy Amtra jest rozpoczęcie własnej produkcji oraz eksportu produktów pod marką własną. Projekt ten dynamicznie się rozwija, stając się motorem rozwoju w nadchodzących latach.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1992
Strona www (polska): http://www.amtra.pl/
Katalog producenta: http://www.amtra.pl/Katalog_produktow

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych AMTRA

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Najlepsza oferta z preparatów tej klasy i rodzaju. Przebijają go tylko preparaty profesjonalne. Uwaga osoby uczulone na zapach chloru raczej nie powinny go stosować. Ale kiedy nie ma tego problemu to można brać prawie w ciemno. Efekty są nawet zaskakujące. Nawet uchwyty szczęk potrafią błysnąć oryginalną barwą.

Zobacz wszystkie opinie o produktach AMTRA

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AMTRA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.