APOLLO

Apollo - letnie i zimowe opony samochodowe

Firma APOLLO została założona w 1972 roku w Indiach. Obecnie jest jedną z największych na świecie firm produkujących ogumienie osiągając obroty rzędu 2,5 mld USD rocznie. APOLLO zatrudnia ponad 16.000 pracowników i jest obecna na rynkach 118 krajów w Azji, Europie i Afryce. W styczniu 2013 r. Apollo Tyres Ltd. otworzyła globalne centrum badawczo rozwojowe w Enschede w Holandii. Apollo jest także właścicielem holenderskiej firmy VREDESTEIN, produkującej opony klasy premium. W śród producentów samochodów partnerami marki APOLLO są takie firmy jak: Audi, Mercedes, GM, Fiat, Volkswagen i Mitsubishi. Opony segmentu osobowego marek APOLLO oraz VREDESTEIN otrzymały pozytywne oceny w europejskich testach opon letnich przeprowadzonych przez organy badawcze organizacji ADAC, TCS i OEMTC. 6 lutego 2013 firma APOLLO została uhonorowana tytułem producenta opon w Roku przyznawanym przez Tire Technology EXPO.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1972
Strona www (świat): http://www.apollotyres.com/india/
Katalog producenta: http://www.apollotyres.com/india/products-PassengerVehiclesCar.aspx

Najnowsze opinie o produktach APOLLO

Opony APOLLO alnac-4g-winter
Marlon (1 grudnia 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon Alnac 4G Winter
Oponka dużo lepsza niż się spodziewałem. Jest niby w klasie budżetowej a cenowo bardziej premium i parametrowo też. Bieżnik bardzo dobry, kierunkowy, jak w droższych gumach, świetnie trzyma się drogi. Śmiało mogę polecić, wytrzymałościowo na razie git.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony APOLLO alnac-4g-winter
Ferdeq (15 listopada 2018)
4,7
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon Alnac 4G Winter
Gumy ogarniają przeniesienie 160km i prawie 400nm momentu. Miałem niby bardziej „markowe” opony które przy deszczu notorycznie czuć było jak delikatnie się uślizgiwały i to wcale bez duszenia gazu mocno. Na tych nie oświadczam tego problem a to tańszy komplet. Mega pozytyw za cichą i komfortową jazdę na nich. Pierwsze półtora tysiąca km za nimi i mam nadzieję, że nasto-krotność tego przed nimi.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony APOLLO alnac-4g-winter
netek (10 listopada 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon Alnac 4G Winter
Sprawdzałem trochę w necie testów dla opon z tej serii Alnac 4G i oponka w testach niemieckich zaskakująco dobrze wypadła, nawet chyba wzorowo w swojej klasie. Dobrze oceniana jest za poziom hałasuje i trakcję. Mam nadzieję że jak pojadę na niej w góry do nie utknę gdzieś po drodze. Polecam!
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych APOLLO

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Bardzo dobre i tanie opony.

Zobacz wszystkie opinie o produktach APOLLO

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki APOLLO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.