ARB

ARB

Początki ARB sięgają 1975 roku kiedy założyciel firmy, Anthony Brown, zainspirował się wyprawą terenową przez północną Australię. Wtedy Anthony nie posiadał jeszcze wytrzymałych akcesoriów offroadowych do dalekich wypraw, a ładunki przewożone przez australijskich kierowców były narażone na trudy podróży po niekończących się bezdrożach w ekstremalnych temperaturach. Przyszły założyciel ARB wiele lat spędził modyfikując swojego Land Rovera I, który okazał się doskonale przystosowanym do tego celu autem. W Melbourne rozpoczął pracę w rodzinnym warsztacie projektując akcesoria jakich brakowało mu podczas wypraw. To było dokładnie to na co czekał świat off roadu. Anthony Ronald Brown założył firmę sprzedającą światowej klasy produkty i nazwał ją od swoich inicjałów – ARB.

Dziś koncern ARB jest największym producentem i dystrybutorem części i akcesoriów 4x4 w Australii. ARB Posiada swoje oddziały i przedstawicielstwa w ponad 100 krajach na całym świecie. Filozofia ARB nigdy się jednak nie zmieniła: jakość, niezawodność i praktyczność ponad wszystko.

Aby spełniać rosnące oczekiwania klientów, ARB każdego roku inwestuje znaczne fundusze w badania i rozwój projektów. Wykorzystując najnowsze systemy CAD, CAM i parametryczne modelowanie 3D, projektanci mogą testować parametry produktów które znajdują się jeszcze w fazie projektowania. Gotowe prototypy, dzięki współpracy z instytutami i uniwersytetami, zostają poddawane badaniom wytrzymałościowym. Elementy zewnętrzne ARB poddawane są również rygorystycznym testom zderzeniowym.

Oferta ARB to przede wszystkim najwyższej światowej jakości pneumatyczne blokady mostów, kompresory, zderzaki, osłony, namioty i wszelkiego rodzaju wyposażenie offroadowo-turystyczne. Wyposażenie wyprawowe i zderzaki ARB zdobyły sobie szeroką rzeszę fanów w tym producentów aut, którzy wykorzystują produkty ARB do zabudów i doposażenia nowych samochodów.

Produkty australijskiego koncernu ARB słyną z najwyższej jakości i są wyznacznikiem designu. W wielu sytuacjach, wygoda, zdrowie, a nawet życie kierowców na wyprawach, uzależnione są właśnie od jakości jaką oferują te produkty.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ARB

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.