Argus - Akumulatory i testery akumulatorów

Firma Argus specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych urządzeń diagnozujących, monitorujących, oraz zarządzających pracą akumulatorów.

Argus jest ponadto twórcą unikalnych technologii Crank-Check™ oraz Capacity-Check™.

Crank-Check™
Urządzenia wyprodukowane w tej technologii zapewniają badanie akumulatora i systemu rozruchowego w prawdziwych warunkach rozruchu, pod faktycznymi obciążeniami, dostarczając rzeczywiste wyniki żywotności akumulatora w naturalnych warunkach.

Capacity-Check
Technologia ta pozwala na bezpośredni pomiar wewnętrznego oporu akumulatora, zapewniając przy tym wysoką szybkość oraz wydajność. Wewnętrzny opór jest miarą pojemności akumulatora oraz jego zdolności do przyjmowania i oddawania energii. Testery wykonane zgodnie z technologią
Capacity-Check™ pozwalaja na pełną diagnostykę każdego typu akumulatora w celu określenia zaawansowania procesu jego starzenia się oraz prawdopodobnego momentu wystąpienia awarii.

Kraj pochodzenia / siedziby: USA
Strona www (świat): http://www.argusanalyzers.com/
Katalog producenta: http://behemot.motointegrator.pl/specyfikacje/ARGUS/TESTERY.pdf
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ARGUS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.