ASMET

Asmet - Tłumiki i części układów wydechowych

Spółka Asmet, funkcjonująca na rynku motoryzacyjnym od 1989 roku, jest jednym z czołowych polskich producentów tłumików i innych komponentów układów wydechowych. W nieustannie rozbudowywanym asortymencie marki znajduje się obecnie ponad 1300 wyrobów przeznaczonych dla wielu modeli samochodów osobowych i dostawczych. Dynamiczny rozwój firmy stymuluje jej nowoczesne zaplecze produkcyjne – wszystkie komponenty powstają z wysokojakościowych składników przy użyciu najnowszych technologii, a wszystkie etapy procesu podlegają ścisłej kontroli. Produkty marki Asmet cechują się wysokim standardem wykonania, trwałością i skutecznością działania, dzięki czemu cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach europejskich.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1989
Strona www (świat): http://www.asmet.pl/
Katalog producenta: http://webshop-cs.tecdoc.net/asmet/?#
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ASMET

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.