AUTOFREN SEINSA

Autofren - Hamulce bębnowe i tarczowe, zestawy naprawcze

Produkty Autofren  

Firma Autofren działa od pierwszej połowy lat 70. Założona w Hiszpanii, początkowo specjalizowała się w produkcji gumowych komponentów hamulcowych. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu na rynku mogła rozwijać się bardzo dynamiczne oraz nieustannie poszerzać swój asortyment i rozpocząć ekspansję na rynek międzynarodowy.  

Ze względu na wysokiej jakości oferowane przez Autofren produkty, firma szturmem zdobyła rynek europejski oraz amerykański. Ich komponenty są montowane fabrycznie w nowych samochodach marki Mercedes-Benz.  

Znajdujące się w ofercie Autofren produkty, które cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem to przede wszystkim różnego rodzaju zestawy naprawcze, głównie układu hamulcowego. Są one dopasowane do samochodów licznych marek, zarówno tych europejskich, jak i azjatyckich oraz amerykańskich.  

Co wyróżnia produkty marki Autofren? 

Autofren jest marką o kilkudziesięcioletniej tradycji, a zarazem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Przekłada się to na doskonale dopracowane produkty. Zaawansowana technologia i najwyższej jakości materiały przełożyły się z kolei na wzrost popularności marki oraz dały jej możliwość rozwoju na międzynarodową skalę.  

Produkty Autofren wytwarzane są w Hiszpanii oraz w Indiach w trzech certyfikowanych fabrykach, spełniających wszelkie europejskie standardy produkcji. Technologia implementowana przez firmę i stosowana podczas produkcji towarów jest powszechnie uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych oraz zrównoważonych.  

Firma zawdzięcza sukces wdrożeniu modelu EFQM (gwarant pełnej jakości), obecnie uznawanego za standard w europejskim sektorze motoryzacyjnym. Dodatkowo cała marka oraz wszelkie produkowane przez nią części są certyfikowane zgodnie z normami IATF 16949: 2O16 i ISO9001: 2015.  

Co znajduje się w ofercie marki Autofren? 

Firma Autofren posiada w swojej ofercie liczne produkty związane z układem hamulcowym. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania oraz innowacyjna technologia. Produkty Autofren to przede wszystkim zaciski hamulcowe, zestawy do czujnika ABS oraz pompy i cylindry. Dzięki nim układ hamulcowy może działać sprawnie oraz efektywnie, a prowadzenie samochodu jest bezpieczne i komfortowe.  

Dodatkowo dużym uznaniem na rynku cieszą się produkowane przez firmę osłony drążka kierowniczego i osłony prowadnic. W swojej ofercie firma Autofren ma też zestawy naprawcze obejmujące szczęki hamulcowe i bębny hamulcowe, a także amortyzatory.  

Kiedy warto wybrać produkty od Autofren? 

Asortyment marki Autofren charakteryzuje się przede wszystkim doskonałą jakością oraz ogromnym wyborem. Dzięki temu firma ta uzyskała status liderów na rynku europejskim w zakresie terminów dostaw, jakości oferowanych części, a także polityki cenowej.  

Z tego względu produkty Autofren są kierowane do wszystkich właścicieli samochodów, którym zależy na najwyższej jakości. Mimo nieustannego rozwoju pod względem technologicznym oraz logistycznym firma nie przestaje też zwracać uwagi na społeczną odpowiedzialność biznesu. 

Najczęściej kupowane produkty marki Autofren 

Oferowane przez markę Autofren produkty to przede wszystkim hamulce tarczowe, bębnowe oraz wszelkiego rodzaju zestawy naprawcze. Tysiące części zamiennych dostępnych w licznych sklepach oraz salonach charakteryzuje się wysoką jakością, dużą odpornością na eksploatację oraz łatwą dostępnością.  

Produkty od Autofren znajdujące się w ofercie sklepu Inter Cars to przede wszystkim układy hamulcowe, układy napędowe, zestawy naprawcze pomp hamulcowych, zestawy montażowe klocków hamulcowych, hamulce bębnowe, hamulce tarczowe, zestawy montażowe zacisków hamulcowych, a także sterowanie sprzęgła i osłony przegubów półosi napędowych.  

Klienci sklepu najczęściej wybierają zestawy naprawcze siłownika sprzęgła oraz zestaw naprawczy zacisku hamulcowego. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany produktami marki Autofren, zapoznaj się z ich szeroką ofertą dostępną w naszym sklepie Inter Cars. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1972
Strona www (polska): https://www.autofrenseinsa.com/pl
Strona www (świat): https://www.autofrenseinsa.com/en
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AUTOFREN SEINSA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.