Do ulubionych

Autoland

AUTOLAND

Kosmetyki do samochodów Autoland

Polskie przedsiębiorstwo Autoland, producent płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych, rozpoczęło działalność w 1990 roku. Przedsiębiorstwo już od najwcześniejszych dni narzuciło sobie szybkie tempo rozwoju, nie porzucając przy tym dbałości o wysoki poziom wyrobów – między 1993 a 1997 rokiem asortyment produktów własnych tej marki zwiększył się o połowę, natomiast obowiązująca obecnie polityka jakości zakłada wdrażanie do produkcji co najmniej trzech nowych bądź unowocześnionych wyrobów każdego roku. O rzeczywistych, pozytywnych skutkach troski o jakość świadczą otrzymane przez firmę Autoland nagrody i wyróżnienia. Wysokojakościowe kosmetyki samochodowe marki Autoland cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, natomiast innowacyjne, nieustannie udoskonalane płyny eksploatacyjne spełniają normy wielu wiodących producentów samochodów, między innymi Renault, Chrysler i Mercedes-Benz.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1990
Strona www (polska): http://www.autoland.pl/index.php
Strona www (świat): http://www.autoland.pl/index.php?lng=en
Katalog producenta: http://www.autoland.pl/produkty

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych AUTOLAND

Ocena: (4) dobra!
Jakość (4) 4
Trwałość (3) 3
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Bardzo łatwo sie z nim pracuje, świetnie mi na ciemnym aucie nabłyszcza, a odprowadzanie wody i kropelki są świetne. Bardzo pozytywne odczucia :) Co do trwałości to zależy co kto lubi, to bardziej wosk na lato, gdzie co miesiąc dla przyjemnosci umyjesz porządnie auto i polozysz sobie wosk. Jednak polecam :)

Zobacz wszystkie opinie o produktach AUTOLAND

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki AUTOLAND

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.