BEHR

BEHR

Historia firmy rozpoczęła się, gdy w 1905 roku Julius Fr. Behr dołączył do małej pracowni Veigel & Zoller w Stuttgarcie, produkującej chłodnice i tachometry do samochodów. W 1907 roku Behr został jedynym właścicielem przedsiębiorstwa. W 1926 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby studiować najnowocześniejsze technologie stosowane przez producentów samochodów.Spotkał się wtedy z Thomasem Edisonem i przedsiębiorcą Henrym Fordem. Zmarł kilka lat później, a firmę przejął jego syn Manfred. Oprócz chłodnic firma zajęła się produkcją systemów ogrzewania do pojazdów silnikowych, a w 1957 roku zaprezentowała pierwszy w Europie hydrauliczny system wentylacji i klimatyzacji do samochodów osobowych. W 1990 roku, po śmierci ManfredaBehr, zmieniono nazwę firmy na Behr GmbH & Co. KG.

Behr jest głównym dostawcą części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych oraz partnerem dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Jest specjalistą w zakresie układów chłodzenia i systemów klimatyzacji.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): http://www.behrhellaservice.com/behr-hella-service/en/index.html
Katalog producenta: http://www.behrhellaservice.com/behr-hella-service/en/Online-catalog-5076.html

Produkty BEHR w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BEHR

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.