BFGOODRICH

BFGOODRICH

Pierwsza fabryka kauczuku na terenie Stanów Zjednoczonych, wybudowana w 1870 roku przez Benjamina Franklina Goodricha, dała początek znanej na całym świecie marce ogumienia – nie tylko samochodowego. W 1896 roku wyprodukowano tam pierwsze na kontynencie opony dla nowego modelu automobilu, a już kilka lat później pojazd wyposażony w ogumienie tej marki przejechał całe Stany Zjednoczone. B. F. Goodrich nie poprzestał na tych osiągnięciach – firma rozwijała się dynamicznie, dążąc do stałego usprawniania technologii produkcji i testowania wyrobów, by dać do dyspozycji klientów towar jak najwyższej jakości. Dzięki tej filozofii na liście innowacji związanych z marką BFGoodrich znajdują się między innymi pierwsze opony bezdętkowe produkowane w USA, pierwsze opony pozwalające na jazdę bez powietrza, a także opony dla promu kosmicznego Columbia. Doświadczenie nabyte przez ponad 100 lat działalności pozwoliło przedsiębiorstwu opracować również wiele generacji ogumienia na potrzeby ekip wyścigowych; sukcesy odnoszone przez kierowców pojazdów wyposażonych w opony tej marki rozsławiły na świecie nazwę BFGoodrich i zaskarbiły jej zaufanie klientów w ponad 120 krajach. W bogatym asortymencie opon marki BFGoodrich, przeznaczonych dla samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, znajduje się ogumienie zimowe i letnie o doskonałych właściwościach jezdnych oraz nowatorskiej budowie, zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1870
Strona www (polska): http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/index.jsp
Strona www (świat): http://www.bfgoodrichtires.com/
Katalog producenta: http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/pl/nasze-opony/nasze-opony/20071205160911.html

Najnowsze opinie o produktach BFGOODRICH

Opony BFGOODRICH g-grip-all-season2
Krzysiu (7 grudnia 2018)
4,9
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon G-Grip All Season2
Opona kupiona do kompaktu. Nie ma co kupować było dwóch kompletów – spora oszczędność, a jednocześnie opona ma bardzo dobre parametry i cena nie jest przegięta. Poza tym sklep super szybko przysłał je. Pojechałem na nich parę razy w trasy w różnych warunkach i zawsze bezpiecznie dotarłem do celu.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony BFGOODRICH g-grip-all-season2
dyziek (3 grudnia 2018)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon G-Grip All Season2
Ciekawe że wielosezonówki okazały się lepsze niż moje letnie. Dużo lepiej auto hamuje w warunkach deszczowych. A przy tym wszystkich są trochę cichsze i bardziej ekonomicznie niż mój komplet zimowek. No nic dodać nic ująć. Polecam!
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony BFGOODRICH g-grip-all-season2
teter (2 grudnia 2018)
4,7
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon G-Grip All Season2
Przyzwoita i dobrej jakości. Ładnie wykończona też. Przyczepna oponka, cicha, ekonomiczna. Bardzo dobra cena zakupu całego kompletu i szybko się zwrócą w czasie eksploatacji na samych kosztach wymian i przechowywania dwóch kompletów.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BFGOODRICH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.