BFGOODRICH

BFGOODRICH

Pierwsza fabryka kauczuku na terenie Stanów Zjednoczonych, wybudowana w 1870 roku przez Benjamina Franklina Goodricha, dała początek znanej na całym świecie marce ogumienia – nie tylko samochodowego. W 1896 roku wyprodukowano tam pierwsze na kontynencie opony dla nowego modelu automobilu, a już kilka lat później pojazd wyposażony w ogumienie tej marki przejechał całe Stany Zjednoczone. B. F. Goodrich nie poprzestał na tych osiągnięciach – firma rozwijała się dynamicznie, dążąc do stałego usprawniania technologii produkcji i testowania wyrobów, by dać do dyspozycji klientów towar jak najwyższej jakości. Dzięki tej filozofii na liście innowacji związanych z marką BFGoodrich znajdują się między innymi pierwsze opony bezdętkowe produkowane w USA, pierwsze opony pozwalające na jazdę bez powietrza, a także opony dla promu kosmicznego Columbia. Doświadczenie nabyte przez ponad 100 lat działalności pozwoliło przedsiębiorstwu opracować również wiele generacji ogumienia na potrzeby ekip wyścigowych; sukcesy odnoszone przez kierowców pojazdów wyposażonych w opony tej marki rozsławiły na świecie nazwę BFGoodrich i zaskarbiły jej zaufanie klientów w ponad 120 krajach. W bogatym asortymencie opon marki BFGoodrich, przeznaczonych dla samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, znajduje się ogumienie zimowe i letnie o doskonałych właściwościach jezdnych oraz nowatorskiej budowie, zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.

Kraj pochodzenia / siedziby: USA
Rok założenia firmy: 1870
Strona www (polska): http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/index.jsp
Strona www (świat): http://www.bfgoodrichtires.com/
Katalog producenta: http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/pl/nasze-opony/nasze-opony/20071205160911.html

Najnowsze opinie o produktach BFGOODRICH

Opony BFGOODRICH g-force-winter
zuos44 (4 września 2014)
4,0
dobra Wszystkie rozmiary opon G-Force Winter
Jak do tej pory moje najlepsze opony na zimę. Bardzo dobrze przeczepne w każdych warunkach.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony BFGOODRICH g-force-winter
komixx (28 lipca 2014)
4,1
dobra Wszystkie rozmiary opon G-Force Winter
Opona godna polecenia. Mam Seata w dieslu i jeżdże an 195x50x15. Doskonała przyczepność na mroźnej suchej nawierzchni i na mokrym śniegu .Bieżnik nie wygląda jak tradycyjny bieżnikiem śniegu, tak jak wszystkie inne nowoczesne rzeźby bieżnika. Bezpieczne opony, dają pewność jazdy. Świetnie „wypierają” wodę. Po 15 tys. k nie widać zużycia bieżniaka. Na pewno kupię je znowu.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony BFGOODRICH g-force-winter
Woody (26 marca 2014)
4,3
dobra Wszystkie rozmiary opon G-Force Winter
Rewelacyjnie przyspiesza, gęste rozmieszczenie lameli pozwala tej oponie bardzo dobrze odprowadzać błoto pośniegowe. G force dobrze radzi sobie w każdych zimowych warunkach pogodowych i na różnych typach nawierzchni , nawet w wysokim śniegu. Zapewniają dobre przyspieszenie i hamowanie. Ciche i trwałe. Jak dla mnie, nie mają sobie równych! Same pozytywy.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BFGOODRICH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.