BFGOODRICH

BFGOODRICH

Pierwsza fabryka kauczuku na terenie Stanów Zjednoczonych, wybudowana w 1870 roku przez Benjamina Franklina Goodricha, dała początek znanej na całym świecie marce ogumienia – nie tylko samochodowego. W 1896 roku wyprodukowano tam pierwsze na kontynencie opony dla nowego modelu automobilu, a już kilka lat później pojazd wyposażony w ogumienie tej marki przejechał całe Stany Zjednoczone. B. F. Goodrich nie poprzestał na tych osiągnięciach – firma rozwijała się dynamicznie, dążąc do stałego usprawniania technologii produkcji i testowania wyrobów, by dać do dyspozycji klientów towar jak najwyższej jakości. Dzięki tej filozofii na liście innowacji związanych z marką BFGoodrich znajdują się między innymi pierwsze opony bezdętkowe produkowane w USA, pierwsze opony pozwalające na jazdę bez powietrza, a także opony dla promu kosmicznego Columbia. Doświadczenie nabyte przez ponad 100 lat działalności pozwoliło przedsiębiorstwu opracować również wiele generacji ogumienia na potrzeby ekip wyścigowych; sukcesy odnoszone przez kierowców pojazdów wyposażonych w opony tej marki rozsławiły na świecie nazwę BFGoodrich i zaskarbiły jej zaufanie klientów w ponad 120 krajach. W bogatym asortymencie opon marki BFGoodrich, przeznaczonych dla samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, znajduje się ogumienie zimowe i letnie o doskonałych właściwościach jezdnych oraz nowatorskiej budowie, zapewniającej trwałość i komfort użytkowania.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1870
Strona www (polska): http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/index.jsp
Strona www (świat): http://www.bfgoodrichtires.com/
Katalog producenta: http://www.oponybfgoodrich.pl/bfgoodrichpl/pl/nasze-opony/nasze-opony/20071205160911.html

Najnowsze opinie o produktach BFGOODRICH

Opony DAYTON touring
Marek J. (5 lutego 2019)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon Touring
Drugi komplet teraz używam. Wcześniejszy posłużył dwa lata ale wylatał ponad 60 tysięcy km w mało sprzyjających warunkach w sumie i dlatego mimo że jeszcze trochę bieżnika było to postawiłem zmienić komplet na nowy. Tamte się sprawdziły więc wziąłem ponownie. Dobra budżetowa opona, na suchym i mokrym bardzo pozytywnie zaskakuje.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony DAYTON touring
Yelor (1 lutego 2019)
4,4
dobra Wszystkie rozmiary opon Touring
Opona dobra do małego miejskiego auta. Przy jeździe miejskiej i podmiejskiej nie ma specjalnie aż tak znaczenia wyższy hałas czy trochę wyższe opory toczenia, nie czuć tego specjalnie. Auto jeździ tak samo jak na droższych oponach które wcześniej miałem. Dodatkowo te lepiej sobie podczas deszczu radzą i szybciej auto zatrzymują w awaryjnej sytuacji.
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Opony BFGOODRICH g-force-winter2
Wentyl (13 stycznia 2019)
5,0
bardzo dobra Wszystkie rozmiary opon G-Force Winter2
Bezpieczna oponka, do SUVa idealny zakup jak dla mnie. W trasie auto świetnie się prowadzi, po łukach itp. Żadnych problemów. Długie wyjazdy za granicę super, cicho, wygodnie, do tego żadnych problemów z oponami jak trzeba było w górach łańcuchy dorzucić. Rewelka
 • Prowadzenie na suchej nawierzchni
 • Prowadzenie na mokrej nawierzchni
 • Prowadzenie na śniegu
 • Komfort
 • Jakość opony
 • Ekonomia
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BFGOODRICH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.