BOSAL

Bosal - Haki holownicze i akcesoria

Bosal – idealny stosunek jakości do ceny 

Bosal to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Została założona w 1923 roku w Alkmaar. Tak długa obecność na międzynarodowym rynku świadczy niewątpliwie o tym, że produkty marki Bosal to gwarancja niezawodności i solidności wykonania. Główna siedziba firmy znajduje się w Belgii, a jej produkty są szeroko dostępne niemalże na całym rynku motoryzacyjnym.  

Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma światowymi producentami samochodów, co jest gwarancją bardzo wysokiej jakości oferowanych produktów. Obecnie firma działa bardzo aktywnie, zarówno na rynku przemysłowym, jak i w dziedzinie nowoczesnych technologii, w tym elektromobilności. 

Części zamienne oferowane przez firmę Bosal to profesjonalny i niezawodny sprzęt, który spełni oczekiwania każdego, nawet bardzo wymagającego, klienta. W kategorii produktów, jaką są części zamienne, znajdziesz między innymi gotowe układy wydechowe, katalizatory, obejmy, śruby oraz nakrętki. Dostępne są również haki holownicze, które charakteryzują się wysokim poziomem wykonania oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Wszystko po to, aby zaspokoić indywidualne oczekiwania klientów. 

Dlaczego warto wybrać produkty marki Bosal? 

Produkty od Bosal są gwarancją niezawodności oraz staranności wykonania na każdym etapie produkcji. Z tego też względu warto zdecydować się na wyroby oferowane przez tego holenderskiego producenta. Na uwagę zasługuje bardzo szeroki wybór proponowanych części zamiennych. Znajdziesz wśród nich zarówno już gotowe konstrukcje (takie jak np. układy wydechowe), jak i również pojedyncze elementy.  

Produkty Bosal to także drobne części wykorzystywane przy każdym rodzaju naprawy, takie jak śruby czy nakrętki. Niezależnie od tego, czy kupujesz całościowy układ, czy też pojedynczą śrubę – możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.  

Bosal to producent, który nie tylko zapewnia szeroki asortyment produktów, ale również dba o środowisko – w ich ofercie znajdziesz katalizatory. Prawidłowo wykonany wychwytuje oraz neutralizuje szkodliwe związki zawarte w spalinach powstałych w wyniku spalania paliwa przez silnik. Katalizator składa się zazwyczaj z kilku elementów, które prawidłowo zmontowane spełniają powierzoną im funkcję.  

Tak jest też w przypadku części zamiennych od Bosal. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy jednoczesnym zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz produkt z najwyższej półki, który spełni Twoje oczekiwania. Z racji na współpracę z wieloma producentami motoryzacyjnymi, produkty marki Bosal pasują to większości samochodów, które współcześnie są dostępne na rynku.  

Produkty Bosal – każdy znajdzie coś dla siebie 

Produkty od Bosal to idealne rozwiązanie dla każdego. Kompleksowość oferowanych produktów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mowa tu zarówno o klientach komercyjnych, jak i indywidualnych. Nabywając podzespoły od jednego producenta, masz pewność, że cały układ po jego złożeniu będzie pracował prawidłowo. 

Oferta jest także skierowana do klientów indywidualnych, którzy kupują części do naprawy we własnym zakresie. W takim przypadku możesz zdecydować się na pojedyncze podzespoły, a nie na cały układ części zamiennych. Jest to niewątpliwa oszczędność przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości. 

Produkty Bosal to nie tylko układy wydechowe. W ofercie występują także haki holownicze. Znajdą one zastosowanie zarówno przy okazjonalnym wykorzystaniu, jak i podczas częstego używania, na przykład holowania przyczep kempingowych.  

Jeżeli zdecydujesz się na hak, w naszej ofercie produktowej znajdziesz gotowe zestawy do podłączenia instalacji elektrycznej przyczepy. Firma Bosal wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma wprowadziła także szeroki wybór bagażników rowerowych montowanych bezpośrednio na hak holowniczy w samochodzie. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku! 

Kraj pochodzenia / siedziby: BE
Rok założenia firmy: 1923
Strona www (świat): https://www.bosal.com/en
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BOSAL

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.