BTA

BTA - Piasty i łożyska kół

BTA - BEARING TECHNOLOGY FOR AUTOMOTIVE to kompleksowa oferta części łożyskujących stosowanych w motoryzacji.

Trzon oferty stanowią łożyska kół oraz piasty do większości pojazdów osobowych i ciężarowych. W rynku osobowym oferujemy kompletne zestawy naprawcze z komponentami potrzebnymi przy wymianie łożyska oraz piasty zespolone. Do aut ciężarowych oraz naczep oferujemy piasty oraz łożyska pojedyncze i łożyska kompaktowe.

W ofercie posiadamy także rolki i napinacze pasków klinowych i wielo-rowkowych do większości modeli samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Bazujemy na japońskich łożyskach pochodzących wyłącznie od renomowanych, światowych koncernów produkujących łożyska dla przemysłu i motoryzacji.

Uzupełnieniem oferty BTA jest pełna gama podpór i krzyżaków do wałów napędowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego nasi specjaliści nieustannie dbają o rozwój oferty produktów BTA w zakresie nowości przeznaczonych do modeli samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich.

Dzięki użyciu właściwych materiałów oraz stosowaniu wieloetapowej kontroli jakości części BTA spełniają najwyższe standardy jakościowe. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): http://bta-bearings.com

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych BTA

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Zamówiony towar na motointegrator przyjechał do wybranego przeze mnie warsztatu za darmo. Za wymianę łożyska zapłaciłem 80 zł (cena samej usługi). Dodatkowo dowiedziałem się o innej usterce którą za moją zgodą usunięto (oczywiście dodatkowo za to płacąc). Łożyska trzymają się świetnie, nic nie słychać. Nic nie telepie, nie buczy.

Zobacz wszystkie opinie o produktach BTA

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki BTA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.