BTA

BTA - Piasty i łożyska kół

BTA – produkty niezbędne w motoryzacji 

Na prawidłowe funkcjonowanie pojazdu składa się wiele różnych czynników oraz części. Niektóre z nich, jak w przypadku np. koła, silnika czy wydechu są widoczne gołym okiem. Jednak istnieje mnóstwo różnych elementów samochodu, których nie widać. Właśnie do tej grupy można zaliczyć łożyska oraz zakres wielu innych produktów, które tworzy firma BTA.  

W ofercie marki możesz znaleźć zestawy naprawcze łożysk kół oraz piasty zespolone. Każdy z tych produktów jest wykonany z komponentów najwyższej jakości, co potwierdzają badania wykonane przez firmę Labo – Tech. W ich trakcie asortyment spod szyldu marki BTA jest poddawany różnego rodzaju próbom geometrycznym, materiałowym oraz tych funkcjonalnych. Dzięki temu masz pewność, że produkty marki BTA są wysokiej jakości i charakteryzują się długotrwałym czasem funkcjonowania. A to wszystko w trosce o Twoje auto! 

Oprócz zestawów naprawczych BTA oferuje też rolki oraz napinacze do pasków klinowych. Produkty BTA mogą być wykorzystywane w samochodach osobowych oraz ciężarowych. Poza tym firma produkuje też piasty oraz łożyska do kół.  

Marka nieustannie pracuje nad tym, żeby poszerzać swoją ofertę, bo co ważne, produkty BTA to nie tylko łożyska oraz piasty do samochodów. W ofercie tej firmy możesz znaleźć również podpory oraz krzyżaki wałów napędowych. 

Co sprawia, że produkty od BTA warto wybrać? 

Wysoka jakość wykonania to coś, co sprawia, że artykuły tej marki są często wybierane przez fachowców z branży motoryzacyjnej. Produkty BTA są produkowane z komponentów najwyższej jakości i często wypełniają specjalistyczne warsztaty samochodowe, a także garaże kierowców z zacięciem technicznym.  

Co więcej, każdy element, który opuszcza taśmę produkcyjną, jest dokładnie sprawdzany po to, żeby uniknąć sytuacji, w których wadliwy produkt jest odpowiedzialny za awarię Twojego pojazdu. 

Warto też podkreślić uniwersalność tych artykułów. Produkty BTA świetnie sprawdzają się w użyciu, w różnego rodzaju pojazdów. BTA to firma, która przede wszystkim zakresem swojego asortymentu pragnie dostarczać klientom wysokiej jakości części. To właśnie w BTA znajdziesz m.in. elementy do układu napędowego, napinacz paska, rolkę napinacza czy pierścienie uszczelniające, zarówno do aut osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów różnych marek. 

Zadbaj o swój pojazd z produktami BTA 

Odpowiednia konserwacja i dbanie o terminową wymianę części eksploatacyjnych jest kluczowe, jeśli chcesz bezpiecznie korzystać ze swojego pojazdu. Warto też zdecydować się na elementy, które są odporne na uszkodzenia i nadmierne zużycie. Takie znajdziesz w ofercie BTA. Produkty z kategorii, takiej jak łożyska są absolutnie niezbędne do funkcjonowania każdego pojazdu. W asortymencie spod szyldu tej marki znajdziesz również całe komplety, jak i bardzo praktyczne zestawy naprawcze. 

To na co powinieneś zwrócić również szczególną uwagę w kwestii tego producenta, to piasty, które powinny być zawsze w dobrej kondycji. To kolejny powód, dla którego warto wybrać firmę BTA. Znajdziesz tutaj piasty zintegrowane oraz niezbędne elementy montażowe, takie jak śruby czy nakrętki. Ponadto BTA nie zamyka się jedynie na klientów samochodów osobowych, ponieważ również posiadacze ciężarówek wybiorą z oferty firmy BTA piasty do swoich pojazdów. 

Jakie produkty BTA jeszcze ma w swoim asortymencie? Pasek rozrządu to kolejny element, na którego kondycję powinieneś zwrócić uwagę, ponieważ jest on odpowiedzialny za precyzyjne otwieranie i domykanie zaworów ssących. Często uwaga mechaników jest zwrócona na wymianę samego paska. Jednak bardzo ważnym elementem jest również wyregulowanie lub wymiana jego napinaczy. To one odpowiadają między innymi za odpowiednie funkcjonowanie całego układu. 

Szukasz wspominanych rolek i napinaczy do pasków klinowych? Znajdziesz je w ofercie BTA. Wystarczy tylko, że kupisz odpowiednie elementy w Inter Cars, który jest oficjalnym dystrybutorem produktów BTA. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 2012
Strona www (polska): http://bta-bearings.com

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych BTA

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Zamówiony towar na motointegrator przyjechał do wybranego przeze mnie warsztatu za darmo. Za wymianę łożyska zapłaciłem 80 zł (cena samej usługi). Dodatkowo dowiedziałem się o innej usterce którą za moją zgodą usunięto (oczywiście dodatkowo za to płacąc). Łożyska trzymają się świetnie, nic nie słychać. Nic nie telepie, nie buczy.

Zobacz wszystkie opinie o produktach BTA