CARTECHNIC

CARTECHNIC

Cartechnic jest własną marką ATR GmbH utworzoną w 1995r., jako alternatywna propozycja do oferty oryginalnych produktów.
Marka ta jest obecna już od wielu lat na wymagającym rynku niemieckim, ponieważ ATR współpracuje, z prawie wszystkimi dobrze znanymi dostawcami na niezależnym rynku części i akcesoriów (IAM) w Europie.

Produkty Cartechnic prezentują wysoką jakość przy relatywnie niskiej cenie. Jest to propozycja dla klienta, który oczekuje określonego standardu produktu i ekonomicznych zakupów. Jakość produktów jest potwierdzana przez niezależne instytuty (m.in. DEKRA), a wyniki testów są publikowane w ogłoszeniach i gazetach motoryzacyjnych.
Po wprowadzeniu marki na rynek europejski oferta jest ciągle ulepszana i rozszerzana. Obecny asortyment to 11 grup produktów i 400 pozycji. Od wszelkich rodzajów smarów specjalistycznych, przez płyny eksploatacyjne, koncentraty płynu chłodniczego, chemię warsztatową, oleje, żarówki po akumulatory i wycieraczki. Jednym z sukcesów marki Cartechnik jest ciągła ewolucja i przystosowanie wizerunku podążającego za wymogami rynku. Dodatkowym atutem są praktyczne pojemności. Wszystkie produkty oferowane są w opakowaniach o zróżnicowanych pojemnościach, w zależności od potrzeb kupującego.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1995
Strona www (świat): http://www.cartechnic.de
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki CARTECHNIC

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.