CERTOOLS

Certools - Filtry fazy lotnej i instalacje LPG

Firma rozpoczęła działalność w roku 1989. Certools specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań filtracyjnych do systemów gazowych LPG i CNG.

Zróżnicowana oferta firmy Certools obejmuje: filtry fazy ciekłej i lotnej, LPG i CNG, jednorazowe i wielorazowego użytku, niskiego i wysokiego ciśnienia,do pojazdów osobowych, ciężarowych, transportu publicznego, pojazdów specjalnych, w tym wózków widłowych oraz przyczep kempingowych i kamperów.

Firma Certools może się poszczycić dwoma certyfikatami jakości - ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949 wydanymi przez TÜV Rheinland Polska. Tym samym jest to gwarancja otrzymania produktów o najwyższej klasie i doskonałej jakości, które powstają zgodnie z najbardziej wydajnymi i ujednoliconymi procedurami produkcyjnymi.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1989
Strona www (polska): http://www.certools.pl/
Katalog producenta: http://cdn.certools.pl/Katalog2016_pl-en.pdf
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki CERTOOLS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.