COMMA

Comma - płyny i oleje samochodowe

Angielska firma Comma Oil & Chemicals, założona w 1965 roku, rozpoczęła działalność od produkcji olejów silnikowych na potrzeby warsztatów. Wyroby przedsiębiorstwa dzięki wysokiej jakości połączonej z przystępną ceną szybko zaczęły cieszyć się popularnością w Wielkiej Brytanii, co przyczyniło się do rozwoju firmy i jej asortymentu – obecnie markę Comma noszą nie tylko oleje, ale i pełny zakres motoryzacyjnych płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. Współpraca z zespołami sportów motorowych umożliwia firmie testowanie produktów w niezwykle wymagających warunkach; sprawia to, że wytwarzane przez nią chłodziwa, oleje silnikowe i przekładniowe, smary i dodatki do paliw oraz olejów, poddawane surowym próbom na torach wyścigowych, doskonale zaspokajają potrzeby samochodów użytku codziennego.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1965
Strona www (polska): http://www.pl.commaoil.com/
Strona www (świat): http://www.commaoil.com/
Katalog producenta: http://www.pl.commaoil.com/passenger-vehicles/products

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych COMMA

Ocena: (None) brak!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

bardzo dobrze myje oleje,smary,szybko schnie,nie "śmierdzi".Zdecydowanie polecam!!! ' '

Zobacz wszystkie opinie o produktach COMMA

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki COMMA

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.