CONTITECH

Conti - Paski klinowe i rozrządu, części zamienne

Conti – paski klinowe i rozrządu, części zamienne 

Potęga marki Conti sięga drugiej połowy XIX wieku, kiedy to w Hanowerze przedsiębiorstwo Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie otwarło pierwszą fabrykę wyrobów gumowych. Początkowo były to opony do samochodów i rowerów. Następnie kontynuowano produkcję opon bezdętkowych. Dzisiaj jest to marka o międzynarodowym zasięgu, gigant rynku motoryzacyjnego. Nie trzeba go przedstawiać osobom związanym z branżą, ale nawet i kierowcom ceniącym wysokiej jakości części do swoich samochodów. 

Produkty marki Conti dostępne w Inter Cars to ogromny zasób części i komponentów dla różnych układów samochodowych. Części zamienne marki Conti cieszą się nieposzlakowaną opinią. U nas znajdziesz je w dobrej cenie i szerokim wyborze. Są to między innymi wysokiej jakości paski klinowe, dopracowane w każdym calu rozrządy, czy też całe zestawy do tych układów. Nie brakuje też samych pasków czy elementów układu przeniesienia napędu.  

Dlaczego warto postawić na produkty marki Conti? 

Marka Conti nie boi się dynamicznego rozwoju branży motoryzacyjnej. Wręcz przeciwnie, garściami czerpie z możliwości nowych technologii. Każde nowe produkty marki Conti idealnie to pokazują. Jeśli jako właściciel samochodu cenisz sobie interesujące rozwiązania – propozycja marki Conti z całą pewnością powinna Cię zainteresować. 

Od czasu wprowadzenia w latach 30. innowacyjnej linii gumowo-metalowych elementów zawieszenia silnika, marka nigdy nie przestała udoskonalać swoich i tak już najwyższej klasy części. Produkty Conti są wszystkim, czego powinieneś szukać, gdy potrzeba Ci do samochodu trwałego paska rozrządu. Dołącz do grona miłośników tej marki i jakości! 

Co wyróżnia produkty Conti na tle innych?

Możemy tu wymienić między innymi: 

  • - konkurencyjne ceny przy zachowaniu doskonałej jakości,
  • - wysokiej klasy materiały,
  • - staranne procedury kontroli,
  • - zamiłowanie do innowacji i ulepszeń.

Dzisiaj produkty Conti znajdziesz wśród komponentów samochodowych czołowych marek, zarówno na rynku europejskim, amerykańskim, jak i azjatyckim. Marka cieszy się zaufaniem klientów w ponad 120 krajach całego świata – produkty od Conti to wysokie jakości wybór. 

Czym wyróżniają się paski i inne produkty od Conti wśród konkurencyjnych rozwiązań? 

Conti to marka słynąca z zamiłowania do nowych technologii, ale nie chodzi tylko o to, że dynamicznie odpowiada na rozwój. Sama także kreuje nowe rozwiązania i rozwija innowacyjne strategie produkcji. Szczególnie koncentruje się na wytwarzania trwałych podzespołów z kauczuku i tworzyw sztucznych.  

Conti to również wieloletnie doświadczenie i pełne rozeznanie w branży. Paski, rolki, czy zestawy – części zamienne tej marki przodują w warsztatach profesjonalnych oraz domowych jako topowy wybór. Można nabyć je na niezależnym rynku części zamiennych. Ta opcja pozwala na łatwiejszą proces poszukiwania interesującego Cię przedmiotu. 

Produkty marki Conti to wysoka dostępność. Po złożeniu zamówienia wybrane komponenty trafią do Ciebie pod wskazany adres lub do wybranej przez Ciebie filii, szybciej niż myślisz. Możesz zaufać Conti produkty sygnowane ich logo, zanim trafią do oferty, są pieczołowicie sprawdzane pod każdym możliwym aspektem. To jakość, za którą możemy ręczyć. 

Jeśli chcesz przekonać się, czy produkty odConti zasługują na wprowadzenie ich do swojego, stałego użytku – zamów je ze strony Inter Cars i przetestuj. W celu dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb oraz modelu samochodu skontaktuj się z naszymi specjalistami.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1871

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych CONTITECH

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (4) 4

Zestaw w oryginalnym pudełku Continental. W środku pasek rozrządu Conti, pompa wody Conti z metalowym wirnikiem, rolka prowadząca i napinające Iną. Według mojego mechanika całkiem przyzwoity zestaw.

Zobacz wszystkie opinie o produktach CONTITECH