CORTECO

Corteco - Uszczelniacze i poduszki silników i skrzyni biegów

Produkty Corteco — wysokiej jakości części zamienne  

Skrzynia biegów, wałek rozrządu, a także inne części, które ma swojej ofercie Corteco, to te elementy, które z czasem użytkowania samochodu zużywają się lub ulegają awarii. W najlepszym przypadku wystarczy ich naprawa. W skrajnej sytuacji konieczna będzie wymiana całego elementu na nowy – wtedy sprawdzą się części produkowane przez Corteco. 

To firma, która działa na rynku od 90 lat, a jej podwaliny zostały stworzone jeszcze w XIX w. przez Carla Johanna Freudenberga, który założył Freudenberg w 1887 roku. Obecnie Corteco to jeden z największych producentów części OEM na świecie. W swojej ofercie ma ponad 26 000 produktów. Dzięki temu może odpowiadać na potrzeby klientów z indywidualnymi potrzebami.  

Produkty marki Corteco pasują do samochodów najpopularniejszych marek. Dzięki temu z bogatej oferty produktowej chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i warsztaty czy firmy, które posiadają własną flotę pojazdów. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpił problem, a Ty chcesz podjąć się naprawy – sprawdź produkty Corteco!  

Dlaczego warto wybierać produkty od Corteco? 

Fabryki, w których powstają produkty tego wykonawcy to hale produkcyjne wyposażone w sprzęt oparty o najnowsze rozwiązania techniczne. Jednak Corteco to nie tylko produkcja tych samych części od lat. Firma posiada własny dział badań i rozwoju. To w nim opracowywane są rozwiązania, które sprawdzają się w zwykłych samochodach, jak i tych klasy premium. Marka stawia nie tylko na szeroką ofertę, ale także jakość i bezpieczeństwo w trakcie eksploatowania poszczególnych części. 

Duża część oferty tego dostawcy to uszczelki, ale także wiele innych, również bardziej zaawansowanych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz produkty marki Corteco, takie jakukłady korbowe, uszczelniacze wałów korbowych oraz wałków rozrządu, głowice cylindrów, układy rozrządów i kierownicze, skrzynie biegów i wiele mniejszych elementów.  

Powstają one dzięki połączeniu sprawdzonego projektu i wysokiej jakości materiałów. Firma działa na rynku części zamiennych dla pojazdów mechanicznych od wielu lat. Sprzedaje produkty, które świetnie sprawdzają się podczas konserwacji i napraw samochodowych.  

O jakości tych produktów może świadczyć to, jak szeroko dostarczane i chętnie kupowane są przez użytkowników na całym świecie. Samo Corteco posiada swoje fabryki i centra dystrybucyjne w 15 krajach, jednak poprzez spółkę macierzystą – Freudenberg Group dociera do klientów w aż 60 krajach na całym świecie.  

Oprócz uszczelek Corteco w dużym stopniu skupia się na rozwiązaniach z zakresu kontroli wibracji i elementów podwozia. W przypadku kontroli wibracji Corteco dostarcza wysokiej jakości produkty, które pasują do ponad 27 000 typów pojazdów. Wszystkie spełniają wysokie wymagania i standardy, jakie obowiązują na rynku motoryzacyjnym.  

Jeśli chodzi o ofertę dotyczącą zawieszenia, układu kierowniczego i innych elementów podwozia, Corteco proponuje ponad 7000 artykułów, które sprawdzą się jako części zamienne w różnych modelach samochodów. Ponad 7000 rodzajów uszczelek i ponad 6500 typów uszczelnień wału sprawia, że oferta tego producenta jest na tyle bogata, że może w zupełności zaspokajać potrzeby wielu warsztatów. 

Corteco – produkty, z których warto skorzystać 

Jeżeli szukasz wysokiej jakości części, które pomogą Ci samodzielnie naprawić samochód – produkty od Corteco będą dobrym wyborem. Jest to połączenie wieloletniego doświadczenia, szerokiej oferty oraz produkcji opartej o nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Jeżeli w wyborze części zamiennych kierujesz się jakością i bezpieczeństwem, koniecznie sprawdź asortyment Corteco.  

Zaufanie, jakie produkty marki Corteco zdobyły na całym świecie, stając się często podstawowymi częściami zamiennymi dla różnych pojazdów mechanicznych, świadczy o ich klasie. Rozbudowana gama produktów trafia do szerokiego grona odbiorców, w tym być może Ciebie – poznaj produktu marki Corteco dostępne w sklepie Inter Cars. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1932
Strona www (świat): http://www.corteco.com/
Katalog producenta: https://www.ecatcorteco.com/web/corteco/pl_PL/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki CORTECO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.