CQ

CQ

CQ Car Equipment to tysiące podzespołów elektrycznych, zestawów naprawczych rozruszników i alternatorów, elementy układu hamulcowego i kierowniczego. CQ Car Equipment jest działem firmy LAUBER zajmującym się produkcją nowych podzespołów elektrycznych takich jak bendiksy, mostki prostownicze alternatora, tuleje i obudowy rozruszników, szczotki, automaty rozruszników, które znajdują zastosowanie w samochodach osobowych i dostawczych. Produkty firmy CQ Car Equipment to sprawdzona jakość oraz atrakcyjna cena.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1994
Strona www (polska): http://www.lauber.pl/pl/cq-car-equipment
Katalog producenta: http://www.lauber.pl/pl/katalog-eletroniczny
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki CQ

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.