CQ

CQ

CQ Car Equipment – najważniejsze informacje o firmie 

CQ Car Equipment to jeden z działów Lauber. Firma ta zaliczana jest do grupy prekursorów przedsiębiorstw zajmujących się regeneracją komponentów samochodowych w Polsce. CQ odpowiada za produkcję nowych podzespołów elektrycznych, m.in. tulei, obudowy i automatów rozruszników, bendiksów, czy mostków prostowniczych alternatora. Elementy te znajdują zastosowanie zarówno w samochodach dostawczych, jak i pojazdach osobowych. 

Lauber to marka z wieloletnią tradycją – od 1994 roku prężnie rozwija swoją działalność w Polsce, dostarczając komponenty, które zapewniają bezpieczną oraz komfortową jazdę, takie jakszczotki, czy wspomniane mostki prostownicze alternatora. W asortymencie firmy znajduje się ponad 10 tysięcy nowych oraz regenerowanych pozycji do wszystkich dostępnych na rynku modeli aut osobowych. Dowodem jakości, którym może pochwalić się także dział CQ Car Equipment, jest certyfikat ISO 9001:2015, co oznacza, że produkty zostały dokładnie sprawdzone i zatwierdzone pod względem jakości. O wysokim poziomie oferowanych elementów świadczy również zadowolenie tysięcy kierowców oraz właścicieli warsztatów samochodowych.  

Dzięki stałemu poszerzaniu gamy produktów i uruchamianiu kolejnych linii technologicznych Lauber nie tylko dynamicznie się rozwija, ale i osiągnął renomę porównywalną do liderów rynku europejskiego. 

Dlaczego warto wybrać produkty CQ? 

CQ Car Equipment łączy w sobie trzy cechy, które są szczególnie ważne w branży motoryzacyjnej – ponadprzeciętną jakość, bezpieczeństwo oraz konkurencyjną cenę. Dlatego produktów sygnowanych tą marką nie mogło także zabraknąć w asortymencie Inter Cars.  

Produkty od CQ to szereg korzyści. W ich projektowanie oraz produkcję zaangażowani są doświadczeni eksperci. Komponenty CQ Car Equipment wytwarzane są w zgodzie z najnowszymi standardami oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co czyni je jeszcze bardziej bezpiecznymi i trwałymi. Zaletą jest także duża dostępność produktów, dzięki czemu ich dostawa – czy to na potrzeby prywatne, czy do warsztatów samochodowych – jest szybka i sprawna. 

Wszystkie produkty marki CQ – od płyty diodowej, po regulator napięcia – są synonimem jakości i dowodem niezwykłego doświadczenia oraz pasji do motoryzacji. Nie dziwi zatem, że podzespoły te doceniane są nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. 

Produkty marki CQ – przegląd asortymentu 

Inter Cars, czyli największy w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutor części zamiennych, posiada w swojej ofercie wszystkie produkty marki Lauber. Do tych z serii CQ Car Equipment należą tysiące zestawów naprawczych rozruszników i alternatorów, podzespoły elektryczne, a także elementy układu hamulcowego i kierowniczego. 

Wśród najpopularniejszych propozycji sygnowanych logo CQ Car Equipment w naszej ofercie znajdują się między innymi: regulatory napięcia, elektromagnesy rozruszników, tłoczki zacisku hamulcowego, bendiksy oraz szczotki rozrusznika. Jest to jednak wciąż mały wycinek tego, co marka proponuje i równocześnie tego, co można znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Bez względu na to, na które produkty CQ się zdecydujesz, możesz mieć pewność co do solidności ich wykonania oraz wysokiej odporności na zużycie. 

W Inter Cars masz wybór – produkty od CQ dopasujesz nie tylko do modelu swojego samochodu, ale budżetu, jakim dysponujesz. W tym przypadku korzystna cena idzie w parze z wysoką jakością, aby podzespoły służyły Ci latami. W każdej kategorii znajduje się wiele produktów, jednak dzięki intuicyjnemu filtrowaniu z łatwością znajdziesz ten, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na bezpieczną, komfortową jazdę autem. 

Kto powinien zdecydować się na CQ? Produkty tej marki to idealna opcja dla właścicieli samochodów osobowych i pojazdów dostawczych, jak i warsztatów naprawczych, którzy szukają dla swoich klientów solidnych, łatwo dostępnych oraz tanich części. Co więcej, w Inter Cars dobrze wiemy, jak ważny jest sprawny pojazd, dlatego dajemy możliwość zamówienia asortymentu CQ Car Equipment od ręki – bez tygodni oczekiwania. Jeśli nie wiesz, na który z komponentów się zdecydować, służymy radą i pomocą. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, które produkty marki CQ najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1994