CTR

CTR - Sworznie wahaczy i łączniki stabilizatorów

Koreańska firma CTR już od 1973 roku jest jednym z wiodących dostawców elementów zawieszenia i układu kierowniczego na potrzeby pierwszego montażu w pojazdach koncernów Kia, Hyundai, General Motors i innych. Wieloletnie doświadczenie i stale udoskonalane nowatorskie technologie produkcji sprawiają, że produkty tej marki cechują się dużą trwałością i starannością wykonania, a bardzo korzystny stosunek jakości do ceny zapewnia im znaczną popularność na niezależnym rynku części zamiennych. O wysokim poziomie wyrobów marki CTR świadczą nie tylko liczne międzynarodowe certyfikaty, jakimi szczyci się firma, ale i imponująca gwarancja oferowana przez nią na elementy układu kierowniczego i zawieszenia – 3 lata bądź 60000 km.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1971
Strona www (świat): http://www.ctrsuspensions.com/
Katalog producenta: http://www.ctrsuspensions.com/cgi-bin2/ccp51/cp-app.pl?usr=51G9253335&rnd=3426387&rrc=N&affl=&cip=217.67.213.242&act=&aff=&pg=store
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki CTR

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.