DELPHI

DELPHI

Delphi – znany producent akcesoriów i części samochodowych 

Delphi Automotive jest światowym liderem w branży części samochodowych, oferującym szeroką gamę produktów niezbędnych w nowoczesnych pojazdach. Firma ma długą historię innowacji, sięgającą okresu jej założenia w 1991 roku. Od tego czasu Delphi nieustannie rozwija swoją działalność, otwierając nowe fabryki w Europie i Azji.  

Polska była ważnym elementem w rozwoju Delphi, a firma od 1994 roku intensywnie inwestowała w tym kraju. Obecnie Delphi zatrudnia w Polsce ponad 6 000 osób, a produkty wypuszczane przez to przedsiębiorstwo są wykorzystywane przez największych producentów samochodów na całym świecie. 

Delphi jest głównym dostawcą akcesoriów elektronicznych i elektrycznych, sterowników silnika, systemów bezpieczeństwa i amortyzatorów. Produkty firmy są stosowane w różnych branżach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i obronnym. Do grona klientów Delphi należą największe firmy na świecie, takie jak: IBM, Northrop Grumman i Boeing.  

W Polsce firma ta jest jednym z przodujących dostawców amortyzatorów i elektroniki samochodowej. Produkty marki Delphi charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, dzięki czemu zyskały uznanie klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Delphi dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoim klientom innowacyjne produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i wydajności. 

Produkty marki Delphi – co możesz zyskać? 

Jeśli szukasz najwyższej jakości części samochodowych, powinny cię zainteresować produkty marki Delphi. Firma ta wytwarza szeroką gamę komponentów, w tym układy hamulcowe, układy zawieszenia i układy kierownicze.  

Ze względu na to, że Delphi produkuje części do wielu różnych marek pojazdów, z pewnością znajdziesz odpowiednią część do swojego samochodu. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest nowa tarcza hamulcowa, czy nowy wahacz, produkty marki Delphi z pewnością Cię nie zawiodą. 

Produkty Delphi są znane przede wszystkim ze swojej jakości, niezawodności i wydajności. Kierowcom, którzy muszą wymienić części w swoich pojazdach, firma Delphi oferuje szeroki wybór części zamiennych, które są przeznaczone do różnych marek i modeli.  

Co więcej, produkty od Delphi są często tańsze, niż porównywalne części innych producentów. W związku z tym Delphi jest doskonałym źródłem dla kierowców, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości części, w korzystnej cenie. 

Produkty od Delphi są w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz na drodze. W końcu jako uczestnik ruchu drogowego odpowiadasz nie tylko za siebie i swoich pasażerów, ale też za inne osoby, które biorą w nim udział.  

Dla kogo są produkty marki Delphi? 

Jeżeli jesteś zapalonym majsterkowiczem, ważne, abyś miał dostęp do odpowiednich części zamiennych do swojego samochodu. Firma Delphi jest jednym z czołowych dostawców części samochodowych na świecie, a jej produkty cieszą się zaufaniem mechaników i producentów na całym świecie.  

Wysoka jakość to jeden z symboli rozpoznawczych marki Delphi. Produkty wykonywane z najwyższą starannością wpływają na doskonałą reputację firmy jako dostawcy trwałych części, które zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.  

Firma Delphi oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych do wszystkich budżetów. Jeżeli potrzebujesz części zamiennych do swojego samochodu, produkty Delphi są tymi, którymi z całą pewnością powinieneś się zainteresować. Dzięki połączeniu jakości i wartości, nic dziwnego, że Delphi jest jednym z najpopularniejszych dostawców samochodowych części zamiennych. 

Jeśli chodzi o znalezienie odpowiednich części zamiennych do samochodu, firma Delphi powinna być pierwszym punktem odniesienia. Jej asortyment jest niezwykle różnorodny, co wpływa na możliwość znalezienia odpowiedniego elementu. Ze względu na to, że są one wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami, można mieć pewność, że produkty zapewnią sprawne działanie samochodu przez wiele lat.  

Dodatkowym atutem marki jest stosowanie się do zasad działania przyjaznego środowisku, czym w przypadku wielu klientów wzbudzili swoje zaufanie. Nie czekaj, sprawdź ofertę tej firmy już dziś, a w razie jakichkolwiek wątpliwości, specjaliści Inter Cars pomogą Ci wybrać optymalne dla Ciebie rozwiązanie. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1991
Strona www (polska): https://www.delphiautoparts.com/pol/pl
Strona www (świat): http://delphi.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki DELPHI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.