DELPHI

DELPHI

Utworzona w 1991 roku przez koncern General Motors pod nazwą Automotive Components Group i przemianowana cztery lata później na Delphi Automotive spółka wytwarzająca części samochodowe, na początku zaopatrywała głównie swoją macierzystą firmę GM w szeroki zakres produktów, od oświetlenia przez elektronikę aż po komponenty podwozia. Prężny rozwój firmy w latach 90. jeszcze bardziej urozmaicił jej bogatą ofertę, do już istniejących dołączyły kolejne fabryki w kilku krajach Europy i Azji. Firma Delphi pojawiła się w Polsce w 1994 roku, utrzymując poziom inwestycji i szybkie tempo rozwoju: od 250 pracowników zatrudnionych w pierwszej polskiej placówce spółki, do 6000 osób w sześciu zakładach produkcyjnych i centrum technicznym. Elektronika produkowana w fabrykach Delphi ma zastosowanie w szeregu innych branż oprócz motoryzacyjnej, klientami przedsiębiorstwa są między innymi IBM, Northrop Grumman i Boeing.

Oferta Delphi jest niezwykle różnorodna, zawiera między innymi osprzęt elektroniczny i elektryczny, w tym systemy audio i wyświetlacze, elementy sterowania pracą silnika, układy zwiększające bezpieczeństwo jazdy, amortyzatory, zabezpieczenia pojazdu i części związane z układem hamulcowym. W Polsce Delphi jest jednym z liderów na rynku amortyzatorów, a bogata oferta dobrej jakościowo elektroniki samochodowej zdobyła uznanie klientów nie tylko w naszym kraju.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1991
Strona www (świat): http://delphi.com/
Katalog producenta: http://am.delphi.com/products/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki DELPHI

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.