DENSO

Denso - Alternatory i świece zapłonowe, żarowe i filtry kabiny

Korporacja DENSO z siedzibą w Kariya w Japonii jest wiodącym, globalnym producentem zaawansowanych technologii, układów i części. Wśród klientów DENSO są najwięksi światowi producenci samochodów. Firma posiada 220 oddziałów na całym świecie oraz filie w 35 krajach i regionach (włączając Japonię) i zatrudnia blisko 170.000 pracowników.

Europejska siedziba korporacji mieści się w Weesp, w Holandii. To pierwsze europejskie biuro DENSO, utworzone w 1973 r. Obejmując działaniami zarówno rynki części oryginalnych, jak i zamiennych, DENSO Europe posiada obecnie 18 zakładów produkcyjnych i 7 biur handlowych w Europie, które zatrudniają prawie 14.000 pracowników..

Specjalny oddział firmy DENSO Europe B.V. – odpowiedzialny za rynek wtórny i rozwiązania przemysłowe – ma za zadanie dostarczanie europejskim dystrybutorom, hurtowniom i warsztatom samochodowym produktów o jakości części oryginalnych. Ich zakres obejmuje systemy sterowania silnikiem (EMS) (przepływomierze powietrza MAF, czujniki MAP, cewki zapłonowe, zawory EGR, czujniki EGT i pompy paliwa), systemy termiczne (sprężarki, przełączniki ciśnienia, osuszacze, parowniki i zawory rozprężne), układy chłodzenia silnika (chłodnice wody, skraplacze, wentylatory chłodnic, rdzenie nagrzewnic, chłodnice powietrza doładowanego, chłodnice oleju), filtry kabinowe, świece zapłonowe i żarowe, wycieraczki, rozruszniki i alternatory, sondy lambda oraz komponenty silników Diesla.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1949
Strona www (świat): https://www.denso.com/global/en/
Katalog producenta: http://www.denso-am.pl/e-katalog/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych DENSO

Ocena: (4) dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (3) 3
Satysfakcja (4) 4

Porządny japoński produkt. Cena stosunkowo wysoka ale fajne hybrydowe wycieraczki wydają się być tego warte. Oczywiście ponownie ocenię je za kilka miesięcy i po pierwszych mrozach ale w chwili obecnej nie można im nic zarzucić a znajomi, którzy na nich jeżdżą - polecają.

Zobacz wszystkie opinie o produktach DENSO