DEPO

Depo - lampy samochodowe i oświetlenie

Depo 

Produkty od firmy Depo to wysokiej jakości elementy oświetlenia samochodowego. W tej kategorii znajdziesz takie części jak: reflektory, lampy tylne, do jazdy dziennej (DRL), lampy kierunkowskazów, oświetlenie przeciwmgielne przednie i tylne, a także wiele innych podzespołów. Wszystkie te elementy podczas użytkowania samochodu, mogą ulec nie tylko uszkodzeniu mechanicznemu, ale także po prostu się zużyć. Właśnie dlatego tak ważne jest znalezienie producenta, który dostarcza wysokiej jakości części, mogące bez problemu zastąpić te oryginalne. Takim jest właśnie tajwański producent Depo. 

Produkty Depo – doświadczenie i sprawdzone rozwiązania 

Historia firmy sięga roku 1977, kiedy to jej założyciel zacząć zajmować się sprzedażą hurtową elementów oświetlenia do samochodu. W 1987 powstała pierwsza fabryka zajmująca się produkcją lamp, a 4 lata później produkowane lampy zaczęły być sprzedawane pod marką Depo. Reasumując, przedsiębiorstwo ma prawie 50-letnią historię i od ponad 30 lat zajmuje się produkcją lamp. Rynek oświetlenia przez ten czas znacznie się zmienił i rozwinął, a Depo razem z nim. Produkty tej marki to gwarancja nowoczesności oraz innowacyjności. 

Produkty od Depo – certyfikaty i homologacje 

W branży motoryzacyjnej wysoka jakość ma szczególne znacznie. Wpływa ona nie tylko na komfort użytkowania produktów, ale także na bezpieczeństwo. Oświetlenie nie stanowi tu wyjątku Musi ono być nie tylko odpowiednio dobrane do konkretnego modelu samochodu. Ważne jest także to, aby było po prostu bezpieczne. To wszystko zapewnia marka Depo, co potwierdzają certyfikaty, takie jak: ISO 9001, IATF 16949, IATF 16949, ISO 45001:2018, ISO 14001, CNS 45001:2018, CNS 45001:2018, D-U-N-S, AEO, CAPA. 

Produkty Depo – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu 

Tajwańska firma od zawsze na pierwszym miejscu stawiała bezpieczeństwo. Jej filozofia to „Perfekcyjne lampy samochodowe. Perfekcyjne bezpieczeństwo”. Otrzymała ona w historii swojej działalności na rynku liczne nagrody i wyróżnienia, w tym za bycie w TOP 20 największych globalnych marek tajwańskich. Jest to jeden z liderów jeśli chodzi o oświetlenie samochodowe. Marka Depo cały czas prężnie się rozwija. Stawia nie tylko na uznane produkty, ale na podstawie innowacyjnych pomysłów i rozwiązań technologicznych tworzy nowe.  

Depo – produkty dla każdego samochodu 

Dzięki obecności na rynku już od wielu lat i aktywnym śledzeniu trendów Depo tworzy produkty, które można zamontować w pojazdach najpopularniejszych marek samochodowych. Części OEM (Original Equipment Manufacturer – są to oryginalne części zamienne sygnowane logo producenta samochodu, którym nadaje się indywidualny numer) muszą spełniać wiele wymagań jakościowych, bezpieczeństwa i kompatybilności. Produkty Depo, dzięki produkcji zgodnej z najwyższymi standardami, spełniają wszystkie te wymagania. Sprawdzą się bez względu na to, jaki masz samochód – wszędzie tam wybór produktów marki Depo będzie gwarancją zadowolenia. 

Produkty od Depo dostępne są na całym świecie 

Mimo że firma Depo pochodzi z Tajwanu, to bardzo szybko zaczęła zdobywać zagraniczne rynki. Swoje fabryki ma w USA, Chinach i oczywiście Tajwanie. Jednak fabryki to nie wszystko. Inżynierowie z Depo cały czas pracują nad rozwojem produktów. Dzieje się to oczywiście w dynamicznie działających centrach badań i rozwoju. Dzięki temu firma dba o to, aby oferowane przez nią produkty spełniały coraz wyższe oczekiwania klientów. Dzięki pracującym tam ludziom możesz mieć w swoim samochodzie wysokiej klasy reflektory, które odpowiadają na najbardziej aktualne potrzeby rynku motoryzacyjnego.  

Produkty Depo wspierają lokalne społeczności 

Warto wspomnieć, że firma dba nie tylko o dostarczanie produktów wysokiej jakości. Jest także przedsiębiorstwem zaangażowanym w ochronę środowiska. W swojej działalności Depo stawia na ekologiczne rozwiązania, m.in. ogranicza emisję szkodliwych gazów, redukuje ilość produkowanych śmieci, a przy tym promuje ideę zero waste. Inwestycja w oświetlenie tej marki to również wsparcie słusznych inicjatyw. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1977
Strona www (świat): http://www.depo.com.tw/