DINEX

DINEX

Niewielka rodzinna firma, założona w 1982 roku przez duńskie małżeństwo, szybko stała się jednym ze światowych potentatów w zakresie produkcji układów wydechowych i technologii emisji spalin. Grupa Dinex, której przedstawicielstwa działają w 15 krajach i zatrudniają blisko 1000 pracowników, specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach przeznaczonych dla pojazdów użytkowych z silnikami diesla; wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie produkcji zapewniają wyrobom tej marki niezwykle wysoką jakość, docenianą przez koncerny motoryzacyjne. Tłumiki, rury wydechowe, elementy montażowe, filtry DPF i inne komponenty marki Dinex dostępne są również na niezależnym rynku części zamiennych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1982
Strona www (polska): http://www.dinex.dk/pl-PL/
Strona www (świat): http://www.dinex.dk/
Katalog producenta: http://www.dinex.dk/Catalogues.aspx
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki DINEX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.