DOTZ

DOTZ

Produkty marki Dotz skierowane są do osób aktywnych oraz miłośników sportów motorowych. Podstawą filozofii firmy jest zamiłowanie do samochodów i tworzenie wysokiej jakości felg. Zespół projektowo - produkcyjny mieszczący się w austriackim mieście Hirtenberg zajmuje się produkcją wyścigowych kół dla fanów tuningu i dużych prędkości. W związku z tym, słynne tory wyścigowe, Brands Hatch, czy Kyalami stały się idealnymi nazwami dla modeli felg. Fani mogą wybierać z szerokiego wachlarza stylizowanych obręczy, które są zaprojektowane nie tylko dla prędkości, ale poddawane są też testom kwasowym, aby udowodnić ich przydatność na drodze. Niemiecki Inspektorat Techniczny TUV sprawdza felgi DOTZ pod kątem warunków jezdnych i stabilności.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki DOTZ

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.