Draper - narzędzia ręczne i specjalistyczne

Założona w 1919 roku angielska rodzinna firma specjalizująca się w produkcji narzędzi ręcznych, Draper Tool Company, na początku działalności prowadziła dystrybucję wyrobów innych brytyjskich przedsiębiorstw. Obecną mocną pozycję rynkową firma zawdzięcza Normanowi Draperowi, synowi założyciela, który podjął decyzję o przeniesieniu i rozbudowaniu zakładu produkcyjnego; wieloletnie doświadczenie na rynku narzędzi umożliwiło Draperowi rozwój własnej marki i ekspansję na rynki międzynarodowe. Bogaty asortyment narzędzi marki Draper, wyrabianych z wysokojakościowych stopów metali i poddawanych drobiazgowym badaniom na wszystkich etapach produkcji, można obecnie kupić w ponad 40 krajach świata.

Kraj pochodzenia / siedziby: Wielka Brytania
Rok założenia firmy: 1919
Strona www (polska): http://www.draper.pl
Strona www (świat): http://www.draper.co.uk/
Katalog producenta: http://www.draper.pl/pl/index.php/katalog/interaktywny-katalog.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki Draper

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.