Do ulubionych
EIBACH

Eibach - Pro Kit, Sportline, KBA i inne sprężyny, zawieszenia i amortyzatory

Eibach – układy zawieszenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Marka Eibach to niemiecki producent układów zawieszenia. Produkty dostępne są w ponad 80 krajach, a linie produkcyjne działają nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych, Japonii oraz Australii. Branża motoryzacyjna to jeden z głównych sektorów działalności, ale firma znana jest także z produkcji sprężyn przemysłowych. Produkty marki Eibach cieszą się dużą popularnością ze względu na to, że są one dostępne do wielu popularnych modeli i wersji aut. Dotyczy to także niszowych samochodów, nieco mniej znanych i spotykanych na drogach.

Już od początku działalności marka Eibach stawiała na nowoczesne rozwiązania i współpracę ze specjalistami. Właśnie dlatego konsultuje swoje projekty z uniwersytetami czy instytutami badawczymi. Stosowane materiały do produkcji muszą przejść liczne testy mechaniczne, techniczne i wytrzymałościowe.

Dlaczego marka Eibach odniosła taki sukces?

Układ zawieszenia Eibach to szereg elementów, które zaskoczą Cię swoim wykonaniem. Do produkcji używa się sprawdzonych materiałów. Jednocześnie producent dba o to, aby w trakcie tuningu auta, dodatkowo go nie obciążyć. Elementy mają zatem niską masę, która idzie w parze z trwałością i długotrwałą żywotnością. Tak stworzone są np. dystanse kół Eibach, porównując je ze stalowymi odpowiednikami.

Układ zawieszenia Eibach to świetny wybór ze względu na wykorzystane nowoczesne technologie, m.in. wywodzące się ze sportów motorowych.

Produkty od Eibach, zanim trafią w ręce klientów, są odpowiednio sprawdzane i testowane. Firma inwestuje w ten etap wiele czasu i energii, aby każdy komponent spełniał swoje funkcje. Chodzi tu nie tylko o atrakcyjny i sportowy charakter auta, ale także kompatybilność z innymi elementami zawieszenia. Po zaprojektowaniu konkretnych elementów następuje etap optymalizacji pracy danej części. Odbywa się ona wraz z profesjonalnymi zawodnikami sportów samochodowych.

Eibach produkuje elementy, które są dostępne w wielu konfiguracjach. Szeroka oferta to aspekt, o który szczególnie dba ta firma już od początku produkcji. Poszczególne warianty pozwalają na idealne dopasowanie części do potrzeb danej marki i wersji samochodu. Czasem niewielkie różnice konstrukcyjne mają ogromny wpływ na wydajność, skuteczność i niską awaryjność. Na to właśnie możesz liczyć wybierając układy zawieszenia Eibach.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie Eibach?

Dla właścicieli samochodów ulicznych przeznaczone są zestawy zawieszenia Eibach. Dzięki odpowiednim elementom możesz regulować wysokość zawieszenia według swoich potrzeb. Wszystkie są wykonane z dobrej jakości materiałów. Korekta wysokości zawieszenia może wynosić od 20 do 70 mm, w zależności od modelu i marki auta.

Kolejne popularne produkty to dystanse kół Eibach dla właścicieli aut, którzy chcą zamocować elementy między felgami i piastami, aby poszerzyć rozstaw osi. Samochód może być jeszcze stabilniejszy podczas jazdy i jednocześnie prezentować się w bardziej sportowy i charakterystyczny sposób.

Chcesz przeprowadzić tuning mechaniczny i wizualny swojego auta? Mogą przydać Ci się solidne sprężyny obniżające Eibach. Świetnie prezentują się wraz z większymi felgami i oponami o niższym profilu. Mają także wiele zalet, jeśli chodzi o samo działanie. Zaprojektowane są w taki sposób, aby były kompatybilne z seryjnymi amortyzatorami pochodzącymi od sprawdzonych producentów. Ich montaż nie będzie miał wpływu na charakterystykę tłumienia. Producent zadbał o to, aby zaprojektować sprężyny obniżające Eibach w wielu wariantach. Możesz wybierać spośród wysokości i twardości. Dopasujesz je do wersji silnikowych oraz nadwoziowych. Dzięki spreżynom możesz zyskać idealny efekt obniżenia nadwozia nawet o 40 mm bez ingerencji w elementy zawieszenia. Wpływają one na lepszą precyzję prowadzenia i optymalną stabilność.

Jeśli dodatkowo zależy Ci na zmniejszeniu ryzyka nadmiernych przechyłów nadwozia podczas jazdy po łuku, postaw na stabilizatory Eibach. Szczególnie sprawdzają się jako uzupełnienie całych zestawów zawieszeń tego samego producenta. Samochód będzie świetnie przyczepiać się do podłoża, a jego prowadzenie stanie się płynne i przyjemne. Uzupełnieniem oferty są śruby i szpilki Eibach.

Sprawdź całą ofertę produktów marki Eibach w Inter Cars!

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1951
Strona www (świat): https://www.eibach.de/en/

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych EIBACH

Ocena: (5) bardzo dobra!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Profesjonalne sprężyny

Zobacz wszystkie opinie o produktach EIBACH