Do ulubionych
EIBACH

Eibach - Pro Kit, Sportline, KBA i inne sprężyny, zawieszenia i amortyzatory

Eibach - sprężyny Pro Kit, sprężyny Sportline i inne elementy zawieszenia

Firma Eibach powstała w 1951 roku. Założycielem był Heinrich Eibach, po którego śmierci w 1967 roku, dowodzenie przejął syn – Wilfried. To jemu firma zawdzięcza swoją obecną pozycję na rynku. Również dzieci Wilfrieda – Ralph i Swantje biorą czynny udział w kierowaniu przedsiębiorstwem. Ciekawostką jest fakt, że ta trójka to jedyni udziałowcy Eibach Holding AG co podkreśla wyjątkowo rodzinny charakter firmy.

Obecnie Eibach jest reprezentowany w ponad 80 krajach, a linie produkcyjne oraz sieci dystrybucji powstały w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, RPA oraz w Chinach.

Eibach cieszy się na rynku zasłużoną opinią wiodącego producenta wyczynowych sprężyn i systemów zawieszenia w branży motoryzacyjnej, jak również wysokiej jakości sprężyn przemysłowych. Zapewnia najwyższy poziom zarówno jakości, dostosowania do potrzeb klienta jak też wydajności niezależnie od liczby produkowanych sztuk w serii.

Zarówno projektowanie nowych jak i ulepszanie istniejących produktów Eibach jest konsultowane z klientami i dostawcami, a wszystko to we współpracy ze znanymi uniwersytetami i instytutami badawczymi. Duży nacisk kładziony jest na rozwój najnowocześniejszych technologii ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów energetycznych oraz ochrony środowiska.

Materiały i sprężyny Eibach są poddawane analizom metalograficznym, testom mechanicznym i technologicznym, testom wytrzymałościowym zarówno bez jak i pod wpływem korozji, działaniu sił poprzecznych oraz testom sprawności w pracy pod obciążeniem oraz podczas rozciągania.

Firma Eibach od lat zbiera doświadczenie w wielu dziedzinach sportów samochodowych. Sprężyny Eibach można znaleźć w pojazdach biorących udział w takich seriach jak: wyścigowe - F1, DTM, NASCAR, V8; off-roadowe - Dakar czy Baja jak również w rajdach samochodowych.

W przedsiębiorstwie Eibach ludzie są najważniejsi. Pracownicy jak również kontrahenci, klienci i partnerzy biznesowi. Priorytetem jest tworzenie w pasji, motywacja do działania oraz dobre relacje międzyludzkie, a to dzięki szerokiemu dostępowi do szkoleń oraz dużemu naciskowi kładzionemu na edukację pracowników oraz wspieraniu ich w zdobywaniu wiedzy. Eibach stawia na zrównoważony team – młodych, energicznych pracowników szkolonych przez starszych i bardziej doświadczonych. Dzięki tak zbudowanym więziom przyszłość przedsiębiorstwa, jak również ludzi w nim zatrudnionych, jest pewna i stabilna, a sukces realizowanych przez nich projektów gwarantowany.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1955
Strona www (świat): http://performance-suspension.eibach.de/cms/downloads_eibach_catalogues

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych EIBACH

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Profesjonalne sprężyny

Zobacz wszystkie opinie o produktach EIBACH

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki EIBACH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.