ELRING

Uszczelniacze i uszczelki marki Elring

Szeroki zakres uszczelniaczy i uszczelek marki Elring zawdzięcza swoją jakość ponadstuletniemu doświadczeniu w branży, jakim szczyci się jego producent, firma ElringKlinger AG. W 1900 roku niemieckie przedsiębiorstwo Lechler OHG stworzyło swoje pierwsze produkty uszczelniające na potrzeby rynku samochodowego. Po I Wojnie Światowej uszczelki głowicy zaczęła produkować również konkurencyjna firma, założona przez Richarda Klingera. W 1971 roku nastąpiła fuzja obu przedsiębiorstw, co umożliwiło im połączenie technologii udoskonalanych przez dziesięciolecia i poszerzenie zaplecza badawczo-produkcyjnego.

Obecnie uszczelki i akcesoria motoryzacyjne marki Elring sprzedawane są w ponad 140 krajach i używane do pierwszego montażu przez wielu producentów samochodów, między innymi Rolls-Royce, Volvo, Lamborghini i Audi.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1879
Strona www (polska): http://www.elring.pl/
Strona www (świat): http://www.elring.de/
Katalog producenta: http://www.elring.de/en/service/online-catalogs.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ELRING

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.