ELRING

Uszczelniacze i uszczelki marki Elring

Uszczelniacze i uszczelki marki Elring 

Uszczelniacze i uszczelki, w jakie wyposażasz swój samochód, muszą być dopracowane w każdym szczególe. Niemiecka marka Elring wychodzi naprzeciw tym potrzebom i daje dostęp do uszczelnień wysokiej klasy, które odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli. Firma powstała w 1900 roku, a swój szeroki zakres produktów zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu i długiej obecności na rynku. 

Stawiając naprodukty marki Elringdostępne w Inter Cars znajdziesz części zamienne, które swoją jakością nie odbiegają od oryginałów. Bez względu na to, czy potrzebne Ci są uszczelki głowic cylindrów, czy też uszczelki pokryw zaworów – warto zapoznać się bliżej właśnie z tym, co do zaproponowania ma ten niemiecki producent. 

Postaw na produkty marki Elring 

Jeśli chodzi o zakres oferty Elring, produktydostępne są w kilku kategoriach. Natomiast sam asortyment marki to liczne produkty stworzone tak, by pasować do wielu różnych pojazdów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że szukając uszczelniacza, bądź uszczelki do Twojego auta, znajdziesz odpowiednią u tego producenta. Poza kompleksowością oferty są produkty, których dopracowanie jest wynikiem ponad 100-letniego doświadczenia. 

Łącząc swoje siły z konkurencyjną firmą po I wojnie światowej marka Elringzyskała jeszcze więcej, gdyż od tego czasu mogła do woli korzystać z połączenia technologii oraz zaplecza badawczo–produkcyjnego o naprawdę dużym potencjale. Nic więc dziwnego, że dzisiaj produkty od Elringmożna dostać w niemal każdym miejscu na świecie, gdzie niezmiennie spotykają się z uznaniem. 

Produkty od Elring charakteryzuje kompleksowość i różnorodność oferty, precyzja wykonania z materiałów wysokiego gatunku, wysoka dostępność (obecność na rynkach w 140 krajach, w tym w Polsce) i atrakcyjny stosunek ceny do jakości.  

Co więcej, produkty Elringsą równie chętnie wybierane przez producentów samochodów, jak i przez klientów prywatnych. Z uszczelek sygnowanych logo Elring korzystają tacy niekwestionowani giganci branży motoryzacyjnej jak: Audi, Volvo, Rolls-Royce czy też Lamborghini. To mówi samo za siebie i stanowi najlepszą odpowiedź na pytanie, dlaczego warto postawić właśnie na produkty tej marki. 

Produkty od Elring – czym wyróżniają się na tle konkurencji? 

Elringto nie tylko lider, jeśli chodzi o uszczelniacze i uszczelki dla motoryzacji, ale też niezawodny partner dla swoich klientów. Stawia na solidność, wydajność i ekologiczne rozwiązania. Produkty marki Elringsą również znane z tego, że potrafią znacząco wpłynąć na zmniejszenie masy pojazdu, co jak wiadomo, niesie liczne korzyści, zarówno ekonomiczne, jak i pod względem samej eksploatacji.  

Marka przez wszystkie dotychczasowe lata swojej działalności znakomicie pokazuje, że jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Czy to uszczelki pokryw zaworów, kolektorów dolotowych, czy inne produkty Elring, to esencja kunsztu niemieckiego rzemiosła, o której możesz również przekonać się osobiście. 

Decydując się na propozycje od Elringdostajesz do dyspozycji części zamienne o jakości wyposażenia oryginalnego oraz bezpieczeństwo funkcjonowania. Możesz też liczyć na solidność przekładającą się na dłuższą eksploatację. Produkty marki Elringto także liczne certyfikaty, które najlepiej udowadniają to, z jak wysoką jakością masz do czynienia. 

Nie pozostaje Ci nic innego, jak sięgnąć po produkty od Elring dla Twojego samochodu. Sam się przekonaj, czy jest to marka właśnie dla Ciebie. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1879
Strona www (polska): http://www.elring.pl/
Strona www (świat): http://www.elring.de/
Katalog producenta: http://www.elring.de/en/service/online-catalogs.html
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ELRING

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.