Emmegas - Instalacje LPG i zestawy naprawcze

EMMEGAS SpA jest włoską firmą założoną w 1993 roku przez Medardo Landi. Firma szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży paliw alternatywnych dla pojazdów. Od samego początku głównymi celami firmy były nacisk na jakość oraz bezustanna kontrola przestrzegania procedur. Wraz z rozwojem na przestrzeni lat EMMEGAS uzyskała wszelkie możliwe homologacje i certyfikaty, które potwierdzają osiągnięcia firmy i najwyższą jakość jej produktów. Od końca 2002 roku EMMEGAS ma do dyspozycji nowy ośrodek badawczo-rozwojowy wyposażony w hamownię silnikową oraz stanowisko do testowania poziomu emisji spalin. Nowa, w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala na sprawdzenie jakości 100% wytworzonych produktów. Dzięki przyjętej strategii oraz dynamicznemu rozwojowi EMMEGAS uważana jest za nowoczesną i zorientowaną na zadowolenie klienta firmę.

Kraj pochodzenia / siedziby: Włochy
Rok założenia firmy: 1993
Strona www (świat): http://www.emmegas.net/index.php
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki EMMEGAS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.