ENELION

ENELION

Enelion – z myślą o samochodach elektrycznych i przyszłości 

Na polskich drogach coraz więcej pojawia się samochodów elektrycznych. To nie tylko troska o środowisko, ale także większy komfort prowadzenia auta i ukłon w stronę nowoczesnych technologii. Właśnie dlatego powstała marka Enelion. To połączenie pracy entuzjastów innowacyjnych rozwiązań, a także osób, które chcą postawić na rozwojową przyszłość. Co ciekawe, firma ma polskie korzenie i zajmuje się produkcją urządzeń do ładowania aut elektrycznych. 

Produkty marki Enelion to zarówno stacjonarne urządzenia, jak i naścienne. Od razu zwrócisz uwagę na ich unikalny design. W każdy projekt firma włożyła mnóstwo pracy, aby odpowiedzieć na oczekiwania aktualnych użytkowników. Dzięki temu produkty Enelionzyskują uznanie nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Można je rozbudować za pomocą akcesoriów, np. modułów komunikacji czy urządzeń do pomiaru energii elektrycznej.  

Wydajność, rozwój i troska o przyszłość 

Wysoka jakość wykonania urządzeń to główny atut, którym może pochwalić się Enelion. Produktysą świetnie zaprojektowane pod względem estetyki i designu. Dzięki temu można je dopasować do organizowanej przestrzeni.  

W Enelionpracują osoby, które znalazły się tu nieprzypadkowo i są w odpowiednim miejscu. Skupiają się na rozwoju firmy, a także są zainteresowane nowoczesnymi technologiami. Z pasją tworzą rozwiązania, które mają zastosowanie zarówno dziś, jak i będą ułatwiać codzienność w przyszłości. Produkty od Enelion powstają z połączenia pasji i doświadczenia. Dzięki temu firma może pochwalić się sporym zapleczem technologicznym, a także ogromną wiedzą. 

Z chęcią dzieli się nimi z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z autami elektrycznymi. Pokazują też, jak można wykorzystywać nowoczesne technologie w codziennym użytkowaniu samochodów. Stąd też produkty marki Enelionomawiane są na uniwersytetach i politechnikach w całej Polsce. Firma skupia się na promowaniu ekologicznych rozwiązań dla świata, dlatego można testować ich urządzenia, często jeszcze niedostępne na rynku komercyjnym.  

Zwróć uwagę na samą funkcjonalność urządzeń od Enelion. W estetycznej obudowie znajduje się anodowane aluminium oraz przedni panel wykonany z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie jest w większości prezentowanych modeli ładowarek w ofercie. Przekłada się to na odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. W dodatku producent gwarantuje wytrzymałość przez lata. Urządzenia wyposażone są w dodatkowe moduły, które służą np. do obsługi zdalnej smartfonem. Dużym udogodnieniem są czytelne wyświetlacze z informacjami o czasie ładowania czy ilością pobieranej energii. 

Dla entuzjastów nowych technologii i nie tylko 

Produkty od Enelion przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samochodami elektrycznymi. Na pewno mogą one liczyć na doświadczenie producenta i wysoką jakość urządzeń. Nowoczesne technologie przypadną do gustu entuzjastom zrównoważonego rozwoju, świadomego dbania o ekologię, a także innowacyjnych rozwiązań. Jeśli wierzysz, że epoka paliw kopalnych może niedługo znacznie stracić na swoim znaczeniu, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.  

Produkty marki Enelion mogą mieć uniwersalny charakter. W dodatku są proste w obsłudze, dlatego nie musisz mieć doświadczenia z tego typu urządzeniami. Bez dodatkowych opłat masz dostęp do oprogramowania, które umożliwia zdalne sterowanie pracą ładowarek. Produkty Enelion można podłączyć do gniazda siłowego lub zwykłego naściennego. Nie wymagają specjalistycznej konfiguracji, a ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Status pracy możesz cały czas kontrolować na obudowie stacji.  

W ofercie tej marki znajdziesz urządzenia o różnych wymiarach oraz mocy. Bez problemu wybierzesz odpowiedni model dla siebie, bez konieczności zatrudniania elektryka do montażu. Stacje doskonale sprawdzą się nawet do intensywnej pracy np. w przestrzeni miejskiej. Dzięki temu możesz je spotkać np. na parkingach czy innych obiektach użytkowych. Marka aktywnie współpracuje z firmami Energa, PGE czy GreenWay. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (polska): https://enelion.com/pl/
Strona www (świat): http://enelion.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki ENELION

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.