Exide CLASSIC PREMIUM EXCELL DUAL AGM EQUIPMENT GEL EQUIPMENT GEL
EXIDE

Exide - akumulatory samochodowe

O firmie Exide

Historia istniejącej od 1888 roku amerykańskiej firmy Exide jest pasmem innowacji i sukcesów. Już po dwóch latach od chwili założenia przedsiębiorstwa jakość jego produktów spowodowała znaczny wzrost popytu, co z kolei przyspieszyło jego rozwój i przyczyniło się do powstania kolejnych wynalazków – wyrabiane przez Exide akumulatory pozwalały napędzać tramwaje i elektryczne taksówki, oświetlać pociągi i uruchamiać artykuły gospodarstwa domowego. Również pierwsze systemy radiowe i telefoniczne z początków XX wieku wykorzystywały baterie tej marki. W 1912 roku firma zastosowała akumulator do uruchamiania silnika spalinowego; technologia ta oprócz zrewolucjonizowania motoryzacji wywarła także dobry wpływ na stan zdrowia ówczesnych automobilistów, często cierpiących na urazy ramienia wywołane niespodziewanym odbiciem korby rozruchowej. Akumulator zapewniał także moc dla układów oświetlenia i zapłonu. Przyspieszyło to zmierzch ery pierwszych osobowych samochodów elektrycznych, wobec czego firma poszerzyła asortyment o akumulatory na potrzeby innych środków transportu, między innymi łodzi podwodnych, balonów i kolei. Obecnie firma Exide jest liderem na rynku akumulatorów, a wytwarzane w 33 fabrykach produkty tej marki sprzedawane są w ponad 80 krajach. Wśród wyrobów firmy Exide znajdują się nowoczesne bezobsługowe akumulatory marki Centra PLUS, cechujące się wysoką mocą rozruchową i doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1888
Strona www (polska): http://www.centra.com.pl/
Strona www (świat): http://www.exide.com/
Katalog producenta: http://centra.com.pl/nasze-produkty/centra/futura-5.html

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych EXIDE

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (None) None
Trwałość (None) None
Cena (None) None
Satysfakcja (None) None

Wczoraj zakupiłem ten akumulator w IC w Jeleniej Górze. Jednak cena tej baterii to nie przedstawione niecałe 350 PLN lecz 370. Rekompensuje tę nieścisłość fakt bardzo rzetelnej obsługi począwszy od doradcy punktu sprzedaży, doskonale orientującego się tematyką związaną ze sprzedawanym produktem, a nawet potężną wiedzą o producencie, co wieczorem sprawdziłem w internecie, poprzez kasę aż do magazyn ...u, którego pracownik, bez żadnej prośby, a ot, tak, z własnej woli, z życzeniami zadowolenia z dokonanego zakupu, zaniósł akumulator do bagażnika samochodu. Jestem bardzo mile zaskoczony i mam nadzieję, że podobnie traktowani są inni klienci. Tak trzymajcie ! zobacz całość

Ocena: (None) brak!
Jakość (4) 4
Trwałość (4) 4
Cena (4) 4
Satysfakcja (5) 5

Zdecydowanie polecam

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

narazie Git :) mam akumulator dopiero miesiac w astrze g 2.0 dti zobaczymy jak sie bedzie sprawował jak temperatura spadnie do - 15 :)

Zobacz wszystkie opinie o produktach EXIDE

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki EXIDE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.