F-CORE

F-CORE

Firma F-CORE jest producentem akcesoriów do wyposażenia wnętrz samochodów ciężarowych i dostawczych. Dla kierowców spędzających długie dni, a czasami nawet tygodnie w samochodzie, staje się on drugim domem. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest, aby każdy z nich czuł się komfortowo w kabinie swojego pojazdu. Wsłuchując się w potrzeby zawodowych kierowców, tworzymy produkty, które mają zadowolić nawet tych najbardziej wymagających.

Nasze akcesoria znacząco wpływają na poprawę komfortu pracy i odpoczynku w kabinie, ułatwiają utrzymanie porządku, oraz dają możliwość zindywidualizowania wyglądu wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami. W ofercie firmy znajduje się obecnie ponad 3500 pozycji przy czym jest ona sukcesywnie rozwijana. Tak szeroki asortyment ułatwia wybór odpowiedniego produktu i daje możliwość tworzenia własnych, unikalnych konfiguracji w swoim samochodzie.
Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 2009
Katalog producenta: http://f-core.com
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki F-CORE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.