FAE

FAE - Czujniki temperatury i ciśnienia oleju, włączniki świateł

Hiszpańska firma FAE, założona w 1952 roku, specjalizuje się w produkcji bogatego asortymentu komponentów układów elektrycznych. Wyroby tej firmy pojawiły się na rynkach międzynarodowych w 1963 roku i natychmiast wzbudziły zainteresowanie zarówno klientów indywidualnych, jak i koncernów samochodowych. Obecnie przedsiębiorstwo dostarcza szeroki zakres części na potrzeby pierwszego montażu w pojazdach osobowych, użytkowych i komercyjnych marek Mercedes-Benz, Peugeot, John Deere, Suzuki i wielu innych. Przewody zapłonowe, czujniki temperatury i ciśnienia oleju oraz inne produkty marki FAE cieszą się powodzeniem na niezależnym rynku części zamiennych za sprawą staranności wykonania oraz dużej trwałości.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1952
Strona www (świat): http://www.fae.es/en/
Katalog producenta: http://www.fae.es/en/manufacturer-electrical-parts-car-interactive-catalogue/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FAE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.