Ferodo
FERODO

Ferodo - klocki i tarcze hamulcowe

Początki marki Ferodo datują się na 1897 rok, gdy Herbert Frood założył w Anglii przedsiębiorstwo zajmujące się badaniem, projektowaniem i wyrobem materiałów ciernych. Produkty tej marki od najwcześniejszych lat cechują się wysoką jakością, którą zawdzięczają bezustannym badaniom i inwestycjom w technologiczne innowacje. Słuszność tej strategii potwierdzają rezultaty niezależnych testów, w których klocki hamulcowe z asortymentu Ferodo wykazały się skutecznością przewyższającą wyniki produktów konkurencyjnych firm. Starania inżynierów i naukowców z firmy Ferodo zostały docenione przez wiele pokoleń zawodników sportów motorowych – motocykle i samochody wielu światowej sławy zespołów wyposażone są w komponenty układów hamulcowych tej marki. Wyroby marki Ferodo cieszą się również wielkim zaufaniem wśród czołowych koncernów samochodowych, o czym świadczy fakt, że klocki, szczęki czy okładziny hamulcowe angielskiego producenta zostały wybrane na potrzeby pierwszego montażu w modelach Audi A3, Citroen C5, Ford Focus i wielu innych. Komponenty układu hamulcowego tej marki dostępne są także na niezależnym rynku części zamiennych.

Do asortymentu produktów marki Ferodo, oprócz klocków, tarcz, przewodów, szczęk i okładzin hamulcowych, należy również gama nowoczesnych płynów hamulcowych. Oprócz wysokojakościowych płynów syntetycznych o wysokim punkcie wrzenia firma produkuje również płyn Ferodo LHM, zaprojektowany specjalnie dla pojazdów wymagających zastosowania płynów eksploatacyjnych na bazie olejów mineralnych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1897
Strona www (świat): http://www.ferodo.com
Katalog producenta: http://www.fmecat.eu/selProd1.asp?prdgrp=2&langID=9&engseal=0

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych FERODO

Ocena: (4) dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (4) 4
Cena (3) 3
Satysfakcja (3) 3

każde klocki Ferodo są dobre i to wystarczy

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Zdecydowanie produkt godny polecenia, idealny stosunek jakości do ceny.

Ocena: (5) bardzo dobra!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Chyba tych klocków nie trzeba chwalić ale jak tu trafiłem to napiszę. Jedyne klocki dla tych którzy zabawę samochodami traktują poważnie! Nic lepszego , szczególnie w tym zakresie cenowym się nie znajdzie.... masz zamiar upalać na torze - nie myśl o niczym innym! Do tej pory znałem tylko jedno źródło zakupu tych klocuszków, ale widzę że znalazło się drugie i to tańsze :-) Lubię to!

Zobacz wszystkie opinie o produktach FERODO

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FERODO

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.