FILTRON

Filtron - samochodowe filtry powietrza i oleju

Produkty Filtron – marki z historią 

W ofercie firmy Filtron można znaleźć wysokiej jakości filtry: powietrza, kabiny, paliwa, oleju, a także różne części zamienne i elementy samych filtrów. Filtron dostarcza produkty do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych w całej Europie. Wysokie standardy jakości filtrów zapewniane przez producenta gwarantują długą żywotność oferowanych elementów.  

Swoje początki firma datuje na rok 1982. Pierwsze filtry tej marki powstawały metodą rzemieślniczą, a sieć sprzedaży powstała w latach 90. Już w 1993 dostępny był jej katalog produktowy – wtedy też w portfolio marki znajdowało się 129 filtrów. Obecnie polskie przedsiębiorstwo zatrudnia aż 2000 pracowników i od 2016 roku należy do globalnego lidera w dziedzinie filtracji – firmy Mann+Hummel. Marka Filtron jest nie tylko dostępna w kilkudziesięciu krajach na świecie, ale także zajmuję się produkcją fabrycznych filtrów dla branży motoryzacyjnej.  

Produkty marki Filtron – do różnego rodzaju pojazdów 

Niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz, czy jakiego rodzaju samochody naprawiasz w swoim warsztacie, w ofercie tego producenta znajdziesz wszelkiego rodzaju potrzebne filtry. Ta polska firma ma w swoim asortymencie filtry do wielu rodzajów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i innych maszyn). Oczywiście do każdego z tych rodzajów pojazdów dostępne są różne typy filtrów: 

  • filtry powietrza – zatrzymują zanieczyszczenia zasysane przez silnik i przedłużają jego żywotność,
  • filtry oleju – mają za zadanie zbierać zanieczyszczenia gromadzące się w oleju i w ten sposób chronić ruchome części silnika,
  • filtry kabinowe – oczyszczają powietrze dostające się do kabiny pojazdu.

Innowacyjne produkty Filtron – łatwo dostępna specyfikacja 

Filtron przekazuje informacje na temat specyfikacji technicznej swoich produktów w kilku miejscach. Są one łatwo dostępne w papierowym katalogu, ale także z poziomu komputera czy smartfonu. Oprócz tego w przypadku tych produktów, których montaż jest bardziej złożony, Filtron udostępnił instrukcje w formie wideo. Dostępne są one zarówno na kanale YouTube tej marki, jak i na stronie internetowej. 

Innowacyjne produkty marki Filtron to nie tylko wysokiej jakości filtry tworzone na podstawie sprawdzonych rozwiązań. Firma stawia na najnowsze technologie. W jej ofercie można znaleźć filtry kabinowe z technologią PROTECT+. Takie filtry nie tylko skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia przed dostaniem się do kabiny, redukują także ilość alergenów i zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni.  

Filtron – produkty nie do pomylenia z innymi 

Od wielu lat znakami rozpoznawczymi produktów marki Filtron są różne kolory opakowań i czytelna numeracja. Dzięki temu każdy, kto ma do czynienia z filtrami tego producenta, gdy tylko weźmie jakiś do ręki, od razu go zidentyfikuje. Wpływa to jednak nie tylko na rozpoznawalność. Wyszukiwanie filtrów w magazynie staje się łatwiejsze i ułatwia również intuicyjne znalezienie filtrów na półce. 

Produkty Filtron – szkolenia dla mechaników i jakość potwierdzona laboratoryjnie 

Filtron dba nie tylko o to, aby dostarczać do swoich klientów wysokiej jakości produkty. Oferuje także wsparcie dla mechaników i to nie jedynie w postaci łatwych do rozróżnienia opakować i dostępnych specyfikacji. Filtron stworzyło także inicjatywę o nazwie Filtron Academy. Na stronie marki dostępne jest szkolenie dotyczące samych produktów, jak i ogólnie technologii filtracji. 

Produkty marki Filtron podlegają też odpowiednim kontrolom jakości, które odbywają się w kilku etapach. Testowaniu poddawane są przede wszystkim materiały, które wykorzystuje się w procesie produkcyjnym. Sprawdzana jest ich skuteczność i wytrzymałość. Dzięki temu produkty od Filtron powstają w taki sposób, że klienci mogą liczyć na długą żywotność i wysoką funkcjonalność. Wszystkie filtry tworzone są na nowoczesnych liniach produkcyjnych, które działają przy wykorzystaniu innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jeśli więc szukasz dostawcy filtrów do swojego własnego samochodu lub warsztatu – warto skorzystać z oferty Filtron.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1982
Strona www (polska): http://www.filtron.pl/
Katalog producenta: https://filtron.eu/pl/filtry-filtron-katalog.html

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych FILTRON

Ocena: (None) brak!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Generalnie zawsze wspieram ich filtry. Zero problemów.

Zobacz wszystkie opinie o produktach FILTRON

Produkty FILTRON w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FILTRON

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.