FILTRON

Filtron - samochodowe filtry powietrza i oleju

Specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości filtrów firma Filtron została założona w 1982 roku w Gostyniu przez Piotra Giermoziaka. W 2016 roku przedsiębiorstwo dołączyło do grupy Mann+Hummel, co pozwoliło na jeszcze większy rozwój firmy. W nowoczesnym laboratorium wykorzystywane się metody badawcze zgodne z międzynarodowymi standardami oraz nowoczesne procesy produkcyjne zapewniające jakość i niezawodność filtrów marki. Produkty firmy Filtron wykorzystywane do pierwszego montażu w pojazdach wielu znaczących marek, takich jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Jaguar, Reanult czy Volvo, zyskały także uznanie na niezależnym rynku części zamiennych.

Bogaty asortyment filtrów produkowanych dla branży motoryzacyjnej, do sprzętu ciężkiego i urządzeń specjalistycznych umożliwia dobór potrzebnego elementu i zapewnia pokrycie zapotrzebowania europejskiego rynku pojazdów w 97%.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1982
Strona www (polska): http://www.filtron.pl/
Strona www (świat): http://www.filtron.pl/en/
Katalog producenta: http://www.filtron.pl/pl/index.php?idp=-1

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych FILTRON

Ocena: (None) brak!
Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Generalnie zawsze wspieram ich filtry. Zero problemów.

Zobacz wszystkie opinie o produktach FILTRON

Produkty FILTRON w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FILTRON

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.