FILTRON

Filtron - samochodowe filtry powietrza i oleju

Produkty Filtron – marki z historią 

W ofercie firmy Filtron można znaleźć wysokiej jakości filtry: powietrza, kabiny, paliwa, oleju, a także różne części zamienne i elementy samych filtrów. Filtron dostarcza produkty do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych w całej Europie. Wysokie standardy jakości filtrów zapewniane przez producenta gwarantują długą żywotność oferowanych elementów.  

Swoje początki firma datuje na rok 1982. Pierwsze filtry tej marki powstawały metodą rzemieślniczą, a sieć sprzedaży powstała w latach 90. Już w 1993 dostępny był jej katalog produktowy – wtedy też w portfolio marki znajdowało się 129 filtrów. Obecnie polskie przedsiębiorstwo zatrudnia aż 2000 pracowników i od 2016 roku należy do globalnego lidera w dziedzinie filtracji – firmy Mann+Hummel. Marka Filtron jest nie tylko dostępna w kilkudziesięciu krajach na świecie, ale także zajmuję się produkcją fabrycznych filtrów dla branży motoryzacyjnej.  

Produkty marki Filtron – do różnego rodzaju pojazdów 

Niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz, czy jakiego rodzaju samochody naprawiasz w swoim warsztacie, w ofercie tego producenta znajdziesz wszelkiego rodzaju potrzebne filtry. Ta polska firma ma w swoim asortymencie filtry do wielu rodzajów pojazdów (samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i innych maszyn). Oczywiście do każdego z tych rodzajów pojazdów dostępne są różne typy filtrów: 

  • filtry powietrza – zatrzymują zanieczyszczenia zasysane przez silnik i przedłużają jego żywotność,
  • filtry oleju – mają za zadanie zbierać zanieczyszczenia gromadzące się w oleju i w ten sposób chronić ruchome części silnika,
  • filtry kabinowe – oczyszczają powietrze dostające się do kabiny pojazdu.

Innowacyjne produkty Filtron – łatwo dostępna specyfikacja 

Filtron przekazuje informacje na temat specyfikacji technicznej swoich produktów w kilku miejscach. Są one łatwo dostępne w papierowym katalogu, ale także z poziomu komputera czy smartfonu. Oprócz tego w przypadku tych produktów, których montaż jest bardziej złożony, Filtron udostępnił instrukcje w formie wideo. Dostępne są one zarówno na kanale YouTube tej marki, jak i na stronie internetowej. 

Innowacyjne produkty marki Filtron to nie tylko wysokiej jakości filtry tworzone na podstawie sprawdzonych rozwiązań. Firma stawia na najnowsze technologie. W jej ofercie można znaleźć filtry kabinowe z technologią PROTECT+. Takie filtry nie tylko skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia przed dostaniem się do kabiny, redukują także ilość alergenów i zapobiegają rozwojowi bakterii i pleśni.  

Filtron – produkty nie do pomylenia z innymi 

Od wielu lat znakami rozpoznawczymi produktów marki Filtron są różne kolory opakowań i czytelna numeracja. Dzięki temu każdy, kto ma do czynienia z filtrami tego producenta, gdy tylko weźmie jakiś do ręki, od razu go zidentyfikuje. Wpływa to jednak nie tylko na rozpoznawalność. Wyszukiwanie filtrów w magazynie staje się łatwiejsze i ułatwia również intuicyjne znalezienie filtrów na półce. 

Produkty Filtron – szkolenia dla mechaników i jakość potwierdzona laboratoryjnie 

Filtron dba nie tylko o to, aby dostarczać do swoich klientów wysokiej jakości produkty. Oferuje także wsparcie dla mechaników i to nie jedynie w postaci łatwych do rozróżnienia opakować i dostępnych specyfikacji. Filtron stworzyło także inicjatywę o nazwie Filtron Academy. Na stronie marki dostępne jest szkolenie dotyczące samych produktów, jak i ogólnie technologii filtracji. 

Produkty marki Filtron podlegają też odpowiednim kontrolom jakości, które odbywają się w kilku etapach. Testowaniu poddawane są przede wszystkim materiały, które wykorzystuje się w procesie produkcyjnym. Sprawdzana jest ich skuteczność i wytrzymałość. Dzięki temu produkty od Filtron powstają w taki sposób, że klienci mogą liczyć na długą żywotność i wysoką funkcjonalność. Wszystkie filtry tworzone są na nowoczesnych liniach produkcyjnych, które działają przy wykorzystaniu innowacyjnych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Jeśli więc szukasz dostawcy filtrów do swojego własnego samochodu lub warsztatu – warto skorzystać z oferty Filtron.  

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1982
Strona www (polska): http://www.filtron.pl/
Katalog producenta: https://filtron.eu/pl/filtry-filtron-katalog.html

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych FILTRON

Ocena: (None) brak!

Niezweryfikowana opinia

Jakość (5) 5
Trwałość (5) 5
Cena (5) 5
Satysfakcja (5) 5

Generalnie zawsze wspieram ich filtry. Zero problemów.

Zobacz wszystkie opinie o produktach FILTRON

Produkty FILTRON w ofercie Sklep Inter Cars