FLORIMEX

FLORIMEX

Firma Florimex, polski producent nadkoli, osłon pod silniki oraz szeregu innych wyrobów z tworzyw sztucznych, rozpoczęła działalność w 1983 roku. Rosnące zapotrzebowanie na produkty przedsiębiorstwa przyczyniło się do jego szybkiego rozwoju – już po kilku latach w asortymencie znajdowały się komponenty dla kilkuset modeli pojazdów, natomiast obecnie katalog uzupełniany jest co miesiąc o nowe pozycje. Wysoka jakość wyrobów marki Florimex sprawiła, że współpracę z firmą rozpoczął szereg wiodących producentów samochodów na polskim rynku, między innymi Fiat oraz Kia Motors. Szeroki wybór trwałych, wysokojakościowych nadkoli dla samochodów osobowych i dostawczych oraz osłon pod silniki i skrzynie biegów cieszy się także zainteresowaniem klientów indywidualnych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1983
Strona www (polska): http://www.florimex.pl/
Strona www (świat): http://www.florimex.pl/
Katalog producenta: http://www.florimex.pl/index.php?op=katalog_produktow

Najnowsze opinie o akcesoriach i częściach samochodowych FLORIMEX

Ocena: (1) zdecydowanie zła!
Jakość (1) 1
Trwałość (1) 1
Cena (1) 1
Satysfakcja (1) 1

Po zamontowaniu nadkola okazało się że są szpary między nadkolem a błotnikiem. Firma wiarygodna (dostałem zwrot gotówki). Pan przez telefon twierdził że wedłóg ich katalogu nadkole pasuje, a prwda niestety okazała się inna. Zdecydowanie nie polecam tego nadkola do Fiata Doblo z 2006 roku.

Zobacz wszystkie opinie o produktach FLORIMEX

Produkty FLORIMEX w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FLORIMEX

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.