FLUKE

FLUKE

W 1948 roku inżynier John Fluke po odejściu z korporacji General Electric założył zakład produkujący elektroniczne narzędzia pomiarowe. Jego wyroby, które wykorzystywały wynalezione niedawno tranzystory, cechowały się niezwykle wysoką dokładnością i szybko zyskały zaufanie klientów. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, przedsiębiorstwo rozwijało się prężnie, poszerzając asortyment o kolejne innowacyjne wyroby elektroniczne, wykorzystywane w procesach badawczo-rozwojowych między innymi przez firmę Hewlett-Packard. Obecnie firma Fluke Corporation zatrudnia ponad 2000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej wyroby, drobiazgowo testowane pod kątem jakości i wytrzymałości, cieszą się niezmiennie doskonałą opinią.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1948
Strona www (polska): http://www.fluke.com/Fluke/plpl/
Strona www (świat): http://www.fluke.com/
Katalog producenta: http://www.fluke.com/fluke/plpl/products/default.htm
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FLUKE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.