FORCH

Narzędzia elektryczne Forch

Niemiecki inżynier Theo Förch, który w 1963 roku założył niewielki zakład produkujący wkręty, żywił przekonanie, że rozwijający się rynek motoryzacyjny z upływem lat będzie wymagał zaopatrywania w nieustannie rosnące ilości narzędzi oraz części. Czas pokazał, że wizjoner miał rację – firma Förch jest obecnie jednym z liderów w swej branży, jej obroty przekraczają 250 milionów euro rocznie, a kilkanaście oddziałów w wielu krajach Europy zapewnia zatrudnienie około 2000 pracowników. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje szeroki wybór produktów chemicznych i elektronicznych, części zamiennych i zestawów naprawczych do samochodów produkcji europejskiej, narzędzi ręcznych, pneumatycznych i elektrycznych oraz wyposażenia warsztatowego.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1963
Strona www (polska): http://www.forch.pl/
Strona www (świat): http://www.foerch.com/
Katalog producenta: http://www.forch.pl/produkty/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FORCH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.