FORTUNE LINE

Fortune Line – Wahacze, drążki kierownicze i poduszki zawieszenia

Fortune Line – doświadczony producent podzespołów do samochodów 

Fortune Line weszła na rynek motoryzacyjny, kierując się ideą zagwarantowania swoim klientom dogodnej pod względem cenowym, jak i jakościowym, oferty produktowej, w której zakres wchodzą elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Firma Fortune Line ma zakres działalności, w którym zdążyła się wyspecjalizować od początku istnienia przedsiębiorstwa. Marka stała się jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów elementów układu kierowniczego oraz zawieszenia, dzięki zaproszeniu do programu przez Auto ABC, gdzie zostali wyłonieni dostawcy z Europy, którzy doręczają swoje produkty na rynek OE i OES. Dzięki partnerom Fortune Line mogło wytworzyć najbardziej bogatą ofertę produkowanych przez nich podzespołów.  

Polska firma szybko zdobyła zaufanie i wciąż się rozwija w zakresie innowacyjnych rozwiązań. Potwierdzeniem zaufania klientów jest przyznany przez czytelników branżowego pisma „autoEXPERT” tytuł „Produkt roku 2005”. 

Jeśli lubisz majsterkować przy swoim aucie lub prowadzisz swój warsztat mechaniczny, to doskonale wiesz, jak ważna jest jakość używanych podzespołów. Właśnie dlatego polska marka Fortune Line powinna przykuć Twoją uwagę. Ma wieloletnie doświadczenie w produkcji części samochodowych, które używane są zarówno na mniejszą, jak i większą  

Fortune Line może zaproponować podzespoły na rynek OE (Original Equipment) oraz OEM (Original Equipment Manufacturer). Pasują one do większości samochodów wielu popularnych marek europejskich oraz azjatyckich. Jeśli szukasz sprawdzonych elementów, sprawdź ofertę marki Fortune Line

Dlaczego warto wybrać produkty marki Fortune Line? 

Jeśli zdecydujesz się na produkty marki Fortune Line, zapewnisz sobie bezpieczeństwo jazdy na lata! Montaż poszczególnych elementów odbywa się w bazach produkcyjnych firm zewnętrznych, które doskonale wiedzą, czego potrzebują zarówno europejskie modele samochodów, jak i te pochodzące od azjatyckich producentów. 

Każda część jest sprawdzana i testowana w trudnych warunkach. Kontrola jakości odbywa się w Polsce. Laboratorium badawcze dokłada wszelkich starań, by dostarczyć na rynek najlepsze części zamienne Fortune Line, stosowane przez doświadczonych serwisantów oraz hobbystów w warunkach domowych. 

Szeroka oferta marki to kolejny atut. Produkty od Fortune Line możesz w łatwy sposób dopasować do swojego modelu samochodu i możliwości finansowych. Właśnie dlatego firma oferuje wiele wariantów różnych części. Wszystko po to, byś jeździł bezpiecznie, a zamontowany element był wydajny, skuteczny i miał jak najdłuższą żywotność. Nic dziwnego, że podzespoły Fortune Line zyskują dużą popularność nie tylko w Polsce, ale także na rynku europejskim (np. w Niemczech czy Danii). 

Marka stawia na dobry stosunek ceny do jakości, dzięki czemu oferta skierowana jest do każdego klienta, który szuka sprawdzonych komponentów i chce mieć do nich łatwy dostęp. W Inter Cars znajdziesz to, czego potrzebujesz! Wszystkie części zamienne tej marki zaskoczą Cię trwałością i solidnością wykonania. 

Przegląd produktów od Fortune Line 

Układy zawieszeń Fortune Line są jednymi z bardziej rozpoznawalnych komponentów na rynku. Wśród różnych części znajdziesz: wahacze, sworznie wahaczy, zestawy naprawcze czy też zwrotnice. Popularne są także łączniki i gumy drążków stabilizatora Fortune Line, który występuje na osi przedniej lub przedniej i tylnej. Zapewnia równomierne dociążenie kół, aby prowadzenie samochodu było stabilne. 

Z komponentami zamówionymi w Inter Cars zadbasz też o najbardziej elastyczny element układu zawieszenia oraz pokonasz zakręty w pełni bezpiecznie i wydajnie. Jeśli zauważysz, że podczas przejazdu po nierównościach czy też na zakrętach, słyszalne jest skrzypienie i trzaski, może to świadczyć o zużyciu części. Wybierz wtedy nowe poduszki zawieszenia Fortune Line, które wpłyną na efektywność Twojej jazdy, a także spełnią wzorowo swoje zadanie na badaniach technicznych. 

Kolejne części, które znajdziesz w ofercie Inter Cars, to tuleje wahaczy Fortune Line, kluczowe dla elementów zawieszenia pojazdu. Warto je wymienić i sprawdzić stan techniczny, kiedy słyszysz charakterystyczne odgłosy stukania i trzaskania. Żółta lampka ostrzegawcza powinna Ci się zapalić także, jeśli pojazd kołysze się w trakcie jazdy lub traci kontakt z podłożem. Wtedy sprawdź ofertę wysokiej jakości części zamiennych, dostępnych w sklepie Inter Cars i wybierz to, co niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy! 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FORTUNE LINE

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.