FOUR SEASONS

Four Seasons - Części zamienne klimatyzacji i wentylacji

FOUR SEASONS jest oddziałem firmy Standard Motor Products, Inc., który produkuje i dystrybuuje szeroki asortyment części zamiennych do samochodowych układów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Jest największym dostawcą części w tym segmencie rynku i jednocześnie największym na świecie przedsiębiorstwem zajmującym się odbudową kompresorów klimatyzacji na rynek wtórny. Standard Motor Products, Inc. oferuje także części układów zapłonowych, kontroli emisji, elektrycznych i paliwowych.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Strona www (świat): http://www.4s.com/
Katalog producenta: http://www.4s.com/Online%20Catalogs-eCatalog/Content.aspx
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki FOUR SEASONS

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.