FRECCIA

FRECCIA

Freccia – zawory ssące, wydechowe i płytki regulacyjne 

Zawory ssące, wydechowe oraz płytki regulacyjne marki Freccia są odpowiedzią na wysokie oczekiwania klientów zajmujących się szeroko rozumianą motoryzacją oraz odbiorców indywidualnych potrzebujących rozwiązań najwyższej jakość. W tej części naszego sklepu znajdziesz produkty marki Freccia, które od lat są chętnie wybierane przez odbiorców z wielu krajów europejskich. 

Wejdź dalej i poznaj lepiej najwyższej jakości produkty Freccia. Dzięki nim Twój samochód znów będzie działać, jak należy, a Ty zajmiesz się kolejnym projektem z wykorzystaniem jednych z najlepszych części zamiennych dostępnych na rynku.  

Dlaczego warto wybrać produkty marki Freccia? 

Firma rozpoczęła swoją działalność już w 1923 roku i początkowo nazywała się Scarpa & Colombo. Pierwsze lata dynamicznego rozwoju szybko doprowadziły do tego, że późniejsza marka Freccia stała się jednym z głównych włoskich wytwórców elementów przeznaczonych do szeroko rozumianych silników pojazdów mechanicznych.  

Katalog wyrobów firmy rósł bardzo dynamicznie i tak gama dostępnych zaworów przeznaczona była już nie tylko do samochodów, ale również motocykli oraz pojazdów technicznych. Tak duża oferta sprawiła, że zainteresowanie marką rosło, a jej klienci szybko przekonali się, że poza szerokim asortymentem firma wyróżnia się również wyjątkową jakością, niespotykaną dotychczas na rynku motoryzacyjnym. 

Lata mijały, a założenia firmy nie zmieniły się ani trochę. Wciąż chodzi bowiem o to, aby dostarczać wyroby przeznaczone do silników w najwyższej jakości oraz w możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie. To właśnie stosunek ceny do jakości jest dzisiaj jednym z ważniejszych atutów, jakie przemawiają za skorzystaniem z części zamiennych włoskiego producenta.  

Należy również wspomnieć o wciąż rosnącym asortymencie firmy. Marka nieustannie rozszerza swój katalog produktów, co powoduje, że produkty od Freccia spełniają oczekiwania coraz większej liczby przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Dzisiaj marka Freccia ma do zaoferowania: 

  • zawory ssące,
  • zawory wydechowe,
  • prowadnice,
  • popychacze,
  • inne komponenty układów napędowych.

Freccia – produkty, które pomagają 

Szeroka oferta firmy jest ważna, ale klienci wybierają przede wszystkim jakość. W tej branży nie ma miejsca na półśrodki, co marka Freccia zauważyła i wykorzystała. Dzięki takiemu nastawieniu wszelkiego rodzaju wyroby z logotypem producenta charakteryzują się przede wszystkim solidnym wykonaniem.  

Do produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały przygotowane do pracy w trudnych warunkach, wysokich temperaturach oraz przy dużej liczbie wstrząsów. Z tego też względu produkty od Freccia idealnie sprawdzają się w różnego rodzaju pojazdach, nawet tych ze specjalnym przeznaczeniem i wymagających dużej trwałości. W katalogu firmy z pewnością znajdziesz tego typu wyroby i szybko przekonasz się o ich zaskakująco długiej żywotności oraz odporności na uszkodzenia.  

Jeśli więc cenisz niezawodność, ale argument ceny jest również dla Ciebie ważny, to znak, że produkty marki Freccia sprawdzą się w Twoim warsztacie, firmie lub jako części zamienne do naprawy pojazdu po wypadku. Klienci z wielu europejskich krajów nie mogą się mylić. Freccia już od 1923 zaopatruje wiele przedsiębiorstw i odbiorców indywidualnych w wyjątkowo trwałe oraz atrakcyjne cenowo produkty. Dołącz do grona zadowolonych odbiorców i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając wyroby z charakterystycznym niebieskim logiem. Z pewnością nie będziesz tego żałować. 

Nie zapominaj też o wsparciu, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli na jakimkolwiek etapie zakupu napotkasz trudności lub będziesz mieć pytania – z przyjemnością Ci pomożemy. Nasz wykwalifikowany zespół szybko rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże Ci dobrać rozwiązanie pasujące do Twoich potrzeb oraz pojazdu firmowego czy prywatnego. 

Kraj pochodzenia / siedziby: IT
Rok założenia firmy: 1923
Strona www (świat): http://www.freccia.com/