GMB

GMB - Rolki prowadzące i napinające oraz pompy wody

Historia przedsiębiorstwa GMB rozpoczęła się w 1943 roku, gdy w fabryce wyrobów metalowych w Osace podjęto produkcję łożysk tocznych. Od owych czasów asortyment firmy został radykalnie poszerzony – obecnie w katalogu marki GMB znajdują się między innymi przeguby dla pojazdów osobowych i maszyn rolniczych, zestawy rozrządu i pompy wody wraz z uszczelkami, duży wybór łożysk, komponenty zawieszenia oraz sprzęgła wiskotyczne. Części tej marki, dostępne poza Azją za pośrednictwem europejskich i amerykańskich przedstawicielstw firmy, charakteryzują się wysoką jakością i trwałością za sprawą jej wieloletniego doświadczenia na rynku motoryzacyjnym oraz rygorystycznych procedur testowania zarówno materiałów, jak i gotowych produktów.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1943
Strona www (świat): http://www.gmb.jp/index.html
Katalog producenta: http://www.gmb.net/members/catalogFrame.htm
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki GMB

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.