GUMTECH

Podnośniki pneumatyczne Gumtech

Z inicjatywy założyciela polskiej firmy Gumtech, specjalizującej się w produkcji podnośników płytowych i pneumatycznych oraz inflatorów, oferta przedsiębiorstwa została opracowana w oparciu o opinie zebrane w szeroko zakrojonej akcji ankietowania zakładów wulkanizacyjnych na terenie całego kraju. Sprawiło to, że stale unowocześniane produkty marki Gumtech doskonale odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu współczesnego rynku wulkanizacyjnego w Polsce. Wysoka jakość materiałów użytych w produkcji asortymentu firmy w połączeniu z drobiazgową kontrolą jakości przekładają się na trwałość gotowych wyrobów, co wraz z przystępną ceną zapewnia warsztatowym podnośnikom i inflatorom tej marki popularność wśród nabywców.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1997
Strona www (polska): http://gumtech.pl/

Produkty GUMTECH w ofercie Sklep Inter Cars

Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki GUMTECH

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.