GUTMANN

Gutmann - Narzędzia i testery diagnostyczne samochodowe

Wskutek połączenia dwóch liderów rynkowych i ekspertów we wrześniu 2008 r. powstała nowa, a jednak już znana marka: HELLA GUTMANN. Celem spółki, w której firmy HELLA GUTMANN przejęły po 50 procent udziałów, jest zapewnienie skutecznego i całościowego wsparcia dla warsztatów samochodowych w ramach całego procesu wykonywania naprawy - od przyjęcia pojazdu, przez szybką diagnostykę i wyszukanie błędów, po udostępnienie danych technicznych oraz zapewnianie pomocy przy przeprowadzaniu naprawy, a także szybkie zaopatrzenie w części zamienne. W ten sposób Hella Gutmann zapewnia swoim klientom trwałą, długoterminową i opłacalną współpracę. HELLA GUTMANN to wiele korzyści w jednym: oparte na dekadach doświadczeń kompetencje w zakresie diagnostyki oraz jedna z najlepszych na rynku palet produktów i usług w zakresie całościowych napraw pojazdów. HELLA GUTMANN to także olbrzymi zasób wiedzy specjalistycznej i globalna sieć sprzedawców oraz partnerów serwisowych w ponad 100 krajach. 

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 2008
Strona www (polska): http://poland.hella-gutmann.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki GUTMANN

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.