HANS PRIES

Hans Pries, czyli poduszki zawieszenia, amortyzacji i wahacze

Hans Pries – niemiecka solidność 

Założona w 1954 roku niemiecka firma Hans Pries, jest jednym z najbardziej znanych, niezależnych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów produkowanych w Niemczech i Francji. W początkowym okresie firma specjalizowała się w częściach do samochodów marki Volkswagen. 

Rosnący popyt przyczynił się do stopniowej dywersyfikacji asortymentu. Dzięki szczegółowym procedurom kontrolnym dystrybuowane przez firmę części, sprzedawane pod marką Topran charakteryzują się bardzo wysoką jakością. 

Obecnie szeroki asortyment części zamiennych producenta o jakości wyposażenia oryginalnego, obejmuje części do pojazdów takich marek jak: Mercedes-Benz, Peugeot, Opel i Ford. Niezależnie od tego, jakiej marki pojazdem jeździsz, możesz być pewien, że produkty od Hans Pries, to części zamienne, które pozwolą Ci utrzymać sprawność samochodu. Ponad 60 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej, świadczy o wysokiej znajomości rynku oraz potrzeb klientów. 

Produkty marki Hans Pries – co mogą Ci zaoferować? 

Kiedy nadchodzi czas naprawy lub wymiany części w samochodzie marki niemieckiej, lub francuskiej, ważne jest, aby wybrać części zamienne, które są tak samo dobre, jak te oryginalne. Dlatego właśnie wybór Hans Pries jest najlepszym rozwiązaniem. 

Produkty marki Hans Pries są wykonane z materiałów najwyższej jakości i spełniają te same rygorystyczne normy, co oryginalne. Dzięki temu Twój samochód będzie z nimi działał jak nowy. 

Hans Pries jest przodującym dostawcą markowych części zamiennych, układów chłodzenia, układów elektrycznych, układów napędowych, części karoserii, a także układów smarowania. Firma dostarcza również przełączniki i zwrotnice, kolektory, skrzynie biegów oraz środki do czyszczenia szyb i reflektorów. Produkty marki Hans Pries cechują się wysoką jakością i starannością wykonania. 

Oferujemy szeroką gamę produktów dla wielu różnorodnych pojazdów. Wszystkie produkty marki Hans Pries są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami i są wspierane przez zespół ekspertów. 

Jeśli poszukujesz odpowiedniej części tej marki, nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze. Niezależnie od tego, czy szukasz części zamiennej do swojego samochodu osobowego marki francuskiej lub niemieckiej, produkty Hans Pries mają naprawdę wiele do zaoferowania i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. 

Produkty od Hans Pries – kto z nich skorzysta? 

Części zamienne o jakości wyposażenia oryginalnego, są wykonane według tych samych specyfikacji, co części zainstalowane w pojeździe przez producentów samochodów. Świadczą o tym spełnione normy jakości takie jak np. DIN EN ISO 9001:2008. Oznacza to, że będą one pasować prawidłowo do Twojego auta i działać nienagannie. W rezultacie mogą pomóc przedłużyć żywotność Twojego pojazdu. 

Ponadto, części zamienne można często znaleźć za ułamek kosztów tych nowo kupionych. Niezależnie od tego, czy szukasz asortymentu do aut: Mercedes-Benz, Peugeot, Opel czy Ford, możesz być pewien, że znajdziesz części zamienne produkcji Hans Pries o jakości wyposażenia oryginalnego, które spełnią Twoje oczekiwania i będą odpowiadać Twojemu budżetowi. 

Obecnie bardzo łatwo natrafić na produkty od Hans Pries. Ze względu na rzeszę zadowolonych klientów, ich części znaleźć można na wielu zagranicznych rynkach, takich jak: koreański, włoski, polski, rosyjski, holenderski, turecki czy arabski. Co więcej, rozwiązania przez nich proponowane nie zrujnują Twojego portfela. 

Poszukiwanie idealnych proporcji jakości do ceny, tak, by zachować odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, ale też odpowiednio dobrać budżet, może być trudnym zadaniem. 

Niełatwo znaleźć takie produkty. Hans Pries jednak robi wszystko, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i dostarczyć im to, czego potrzebują. Jeśli chcesz znaleźć coś, co pozwoli Ci dokonać samodzielnej naprawy własnego samochodu – marką godną uwagi jest Hans Pries

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1954
Strona www (polska): https://topran-automotive.de/?lang=pl
Strona www (świat): http://www.pries.de
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki HANS PRIES

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.