HENGST FILTER

HENGST FILTER

Hengst jest rodzinnym przedsiębiorstwem założonym w niemieckim mieście Münster w 1958 roku przez inżyniera Waltera Hengsta. Dzięki innowacyjności i wysokiej jakości produktów firma bardzo szybko wypracowała sobie doskonałą reputację zarówno wśród producentów samochodów, jak i na rynku części zamiennych. Komponenty układu napędowego i filtry projektowane i udoskonalane przez sztab inżynierów i naukowców dla maksymalnej optymalizacji pracy silników, powstają w zakładach produkcyjnych na czterech kontynentach.

Hengst oferuje szeroki wybór między innymi filtrów powietrza, oleju praz paliwa, a także oddzielacze oleju, filtry wodne i osuszacze powietrza. Wykorzystywane są do pierwszego montażu między innymi w samochodach marki Mercedes-Benz oraz Audi.

Kraj pochodzenia / siedziby: PL
Rok założenia firmy: 1958
Strona www (świat): http://www.hengst.de/
Katalog producenta: http://www.hengst-katalog.de/pl/help
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki HENGST FILTER

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.