INGERSOLL-RAND

Historia korporacji Ingersoll Rand zaczęła się w 1871 roku, gdy amerykański wynalazca Simon Ingersoll opatentował swój projekt parowego wiertła do skał, po czym wraz ze wspólnikiem rozpoczął udoskonalanie mechanizmu. W tym samym czasie firmę pracującą nad podobnym urządzeniem założył Addison Rand. Inwestor, który w 1905 roku wykupił oba przedsiębiorstwa, za ich sprawą stał się największym w owych czasach producentem pneumatycznych maszyn górniczych i budowlanych. Szybki postęp technologiczny oraz stale rosnące zapotrzebowanie na maszyny i części, stymulowane rozwojem eksploatacji złóż ropy naftowej i innych zasobów naturalnych, przyczyniły się do błyskawicznej ekspansji firmy Ingersoll Rand na rynki międzynarodowe. Obecnie roczne obroty korporacji przekraczają 10 miliardów dolarów, a jej wyroby powstają w ponad 100 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Nieustannie udoskonalane zaplecze technologiczne firmy zapewnia wsparcie doświadczeniu i osiągnięciom przyłączanych do niej z biegiem lat kolejnych przedsiębiorstw, co sprawia, że bogaty asortyment produktów marki Ingersoll Rand od dziesięcioleci cieszy się doskonałą opinią na światowych rynkach. Dzieje się tak także za sprawą innowacyjności rozwiązań i drobiazgowej kontroli jakości. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji maszyn dla wielu gałęzi przemysłu ciężkiego oznacza również, że narzędzia tej marki cechują się niezwykłą trwałością.
Kraj pochodzenia / siedziby: USA
Rok założenia firmy: 1871
Strona www (polska): http://www.ingersollrand.pl/
Strona www (świat): http://www.ingersollrand.com/
Katalog producenta: http://www.ingersollrandproducts.com/
Powiadom mnie o nowych produktach

Wpisz adres e-mail, powiadomimy Cię, gdy w naszej ofercie pojawią się nowe części samochodowe, czy akcesoria marki INGERSOLL-RAND

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem otrzymywania newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego otrzymywanie. Dane będą przetwarzane w celu wysyłania informacji marketingowych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.